Titulinis » Naujienos » "Bizonai-1" įsirašė pirmuosius tris taškus

"Bizonai-1" įsirašė pirmuosius tris taškus

2013-11-23
 Pirmąją pergalę „Vakarų“ konferencijoje iškovojo Kauno „Bizonai-1“, kurie namų rungtynėse net 10:1 (3:1, 5:0, 2:0) sutriuškino Klaipėdos „Baltiją“.

Buvo galima tikėtis atkaklios dvikovos, mat „Baltija“ prieš tai vykusiose rungtynėse tik paskutinėmis minutėmis nusileido Šiaulių „Ledo linijai“, kuri „sausai“, 6:0 sudorojo kauniečius.

Šį rezultatą atsimindami aikštelės šeimininkai padarė išvadas. Jau 10-ąją minutę rezultatas buvo 3:0 po Aurimo Gutausko (05:39), Mariaus Krištanaičio (07:42) ir Beno Šilinsko įvarčių (10:28). Tik po to „Baltija“ atsitokėjo, kai Jurijus Merkutovas sušvelnino rezultatą (14:09).

Tuo „Baltijos“ bėdos nesibaigė. Antrame kėlinyje „Baltijos“ gynybos redutus net penkis kartus daužė M.Krištanaitis (22:08), B.Šilinskas (25:05), A.Gutauskas (25:58, 30:08, 32:04).

Paskutiniajame kėlinuke B. Šilinskas (44:49) ir Gintaras Šabūnas (59:27) pasiekė „jubiliejinį“, dešimtąjį įvartį ir „Bizonai-1“ į turnyrinę lentelę įsirašė pirmuosius tris taškus šiame sezone.

„Bizonai-1“ - „Baltija“ 10:1 (3:1, 5:0, 2:0).
„Bizonai-1“: A.Gutauskas 4, M.Krištanaitis 3, B.Šilinskas 2, G.Šabūnas 1 įvartis.
„Baltija“: J.Merkutovas 1 įvartis.