Titulinis » Naujienos » Be svarbių žaidėjų žaidusi „Energija“ po pratęsimo nusileido turnyrinės lentelės kaimynams

2017-01-30
LRK "Energija" informacija
 Sekmadienį Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje pasirodymą pratęsė stipriausias Lietuvos klubas - Elektrėnų „Energija“.

Vos dvyliką žaidėjų ir du vartininkus į Brestą atsivežusi „Energija“ svečiuose po pratęsimo 2:3 (0:0, 1:0, 1:2, 0:1) nusileido iš stipriausios Baltarusijos ledo ritulio lygos žaidėjais pasipildžiusiai „Brest“ komandai.

Pirmame kėlinyje komandos nei karto neprasižengė, tačiau ir įvarčių pelnyti nesugebėjo.

Antrame kėlinyje baudos minučių buvo kur kas daugiau - Elektrėnų ekipa jų surinko 8, tuo tarpu Bresto - 10. Vienintelis šiame kėlinyje pasižymėjo Artiomas Sidorovas (27:11), kuriam tai buvo vos antrasis sezono įvartis (1:0).

Visgi persvaros „Energijos“ ekipai išlaikyti nepavyko - trečiojo kėlinio viduryje Nikita Pilinenko (47:57 ir 53:33) pelnė du įvarčius per mažiau nei šešias minutes ir pirmą kartą išvedė „Bresto“ komandą į priekį - 2:1.

Pratęsimą „Energija“ padovanojo Manto Marcinkevičiaus (53:48) įvartis, kuris buvo pelnytas praėjus vos 15 sekundžių po paskutiniojo varžovų įvarčio.

Pratęsime daug laiko neprireikė ir Maksimas Titokas (61:19) išplėšė dramatišką pergalę „Bresto“ komandai.

Visas rungtynes „Energijos“ vartus gynė 17-metis Elvinas Karla.

„Energija“ per 35 rungtynes yra iškovojusi 17 pergalių ir su 50 taškų užima aštuntą poziciją, tuo tarpu „Bresto“ ledo ritulininkai per 39 susitikimus iškovojo 12 pergalių ir su 37 taškais žengia devintoje pozicijoje.

Kitas tarpusavio rungtynes „Energija“ ir „Bresto“ ekipa žais jau pirmadienį nuo 12:30 val.

„Energijos“ sudėtis rungtynėse su „Bresto“ ekipa:
Vartininkai: Elvinas Karla, Aurimas Uscila
Žaidėjai: Artiomas Sidorovas, Justinas Vežėlis, Aimas Fiščevas, Edvinas Boroška, Mantas Marcinkevičius, Deividas Kazlauskas, Aivaras Bendžius, Mantas Stankius, Edgar Protčenko, Lukas Manomaitis, Lukas Vėželis, Ilja Četvertakas.

„Brest“ 3:2  (0:0, 1:0, 1:2, 0:1) „Energija“
0:1 - Artiomas Sidorovas (27:11, rez. perd. Ilja Četvertakas)
1:1 - Nikita Pilipenko (47:57)
2:1 - Nikita Pilipenko (53:33)
2:2 - Mantas Marcinkevičius (53:48, rez. perd. Aivaras Bendžius ir Aimas Fiščevas)
3:2 - Maksimas Titokas (61:19)