Titulinis » Naujienos » Be įvarčių likusi „Airwell Energija“ pralaimėjo prieš „Zemgale/LLU“

Be įvarčių likusi „Airwell Energija“ pralaimėjo prieš „Zemgale/LLU“

2023-03-02
Optibet ledo ritulio lygoje startavo ir ketvirtoji ketvirtfinalio serija tarp Elektrėnų „Airwell Energijos“ bei Jelgavos „Zemgale/LLU“ komandų.

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse Latvijos čempionė iškovojo pergalę 3:0 taip serijoje iki trijų pergalių įsiverždami į priekį 1:0.

„Zemgale/LLU“ ledo ritulininkams pavyko pasižymėti pirmosios savo daugumos metu. Metimu iš toli tikslą pasiekė Martinšas Krišas Kruklitis (07:15, rez. perd. Robertas Vitolas, Rinaldas Vutkevičas).

Nepaisant to, jog per likusią pirmojo kėlinio dalį ir visą antrąjį kėlinį netrūko tiek ir baudos minučių, tiek ir atliktų metimų, įvarčių nepelnė abi komandos. Situacija pasikeitė tik prasidėjus trečiajai susitikimo daliai, kurią pradėjo tiksli Peterio Purmalio ataka, padvigubinusi šeimininkų persvarą (40:33, rez. perd. Gatis Gricinskis).

Kol „Airwell Energijai“ ir toliau nepavyko niekaip pralaužti nepriekaištingai žaidusio latvių vartininko Eriko Vitolo gynybos, galutinai elektrėniškių viltis nužudė Rinaldo Vutkevičso metimas (54:03).

Kitos serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį, taip pat Latvijoje.