Titulinis » Naujienos » „Baltų-Ainiai“ sutriuškino ir be pergalių paliko „Sūduvos“ komandą

„Baltų-Ainiai“ sutriuškino ir be pergalių paliko „Sūduvos“ komandą

2014-02-26
 Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NLRL) antradienį Centro konferencijos lyderiai Kauno „Baltų-Ainiai“ ledo ritulininkai svečiuose 12:0 (2:0, 5:0, 5:0) sutriuškino ir be pergalių šiame sezone paliko Marijampolės „Sūduvos“ komandą.

Sužaidus mažiau nei septynias pirmojo kėlinio minutes Grantas Milašauskas (2:28) ir Martynas Petrauskas (6:32) išvedė svečius į priekį (2:0).

Antrasis kėlinys prasidėjo Ermino Gutausko (23:14) įvarčiu, tačiau didžiausias vartų šturmas „Sūduvos“ ekipai prasidėjo įpusėjus antrajam kėliniui. Per mažiau nei 6 minutes „Baltų-Ainiai“ pelnė keturis įvarčius, o rezultatas tapo triuškinantis - 7:0.

Paskutinis kėlinys tapo tik formalumas, kuriame svečiai persvarą padidino iki 12 įvarčių.

„Baltų-Ainiai“ Centro konferencijoje per 12 rungtynių surinko 27 taškus ir užima pirmą vietą, tuo tarpu „Sūduvos“ ekipa per 12 rungtynių pergalių neiškovojo ir užima ketvirtą vietą.

„Sūduva“ - „Baltų-Ainiai“ 0:12 (0:2, 0:5, 0:5)
„Sūduva“: -
„Baltų-Ainiai“: D.Žliūkas 3, G.Milašauskas, M.Petrauskas, E.Gutauskas ir L.Žukauskas - po 2, E.Stašys 1 įvartis.