Titulinis » Naujienos » "Baltų ainiai" įveikė "Sūduvą"

"Baltų ainiai" įveikė "Sūduvą"

2013-12-01
 Dar viena Centro konferencijoje į lyderes besitaikanti ekipa, Kauno „Baltų ainiai“ 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) įveikė Marijampolės „Sūduvą“.

Kauniečiai kontroliavo rungtynių eigą, o pirmajame kėlinyje ją pavertė vos vienu įvarčiu, kuomet pasižymėjo Povilas Jagelavičius (04:30).

Dovydas Žiūkas padidino skirtumą iki 2:0 (21:27), o marijampoliečiai atsakė vieninteliu komandos įvarčiu, kurį pelnė Valdas Paškevičius (35:32). Į tai tas pats D.Žiūkas buvo paruošęs atsakymą, kai antrojo kėlinio pabaigoje padidino skirtumą iki 3:1 (38:03).

Trečiojo kėlinio pradžioje varžovus į nokdauną pasiuntė Lukas Žukauskas, kai mažumoje pelnė ketvirtąjį „Baltų ainių“ įvartį (42:39), paskutinėmis sekundėmis pelnė dar vieną įvartį (59:35).

„Sudūva“ – „Baltų ainiai“ 1:5 (0:1, 1:2, 0:2).
„Sudūva“: V.Paškevičius 1 įvartis.
„Baltų ainiai“: L.Žukauskas, D.Žiūkas po 2, P.Jagelavičius 1 įvartis.