Titulinis » Naujienos » „Baltų ainiai“ iškovojo trečią pergalę iš eilės

„Baltų ainiai“ iškovojo trečią pergalę iš eilės

2014-01-22
 Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate Kauno „Baltų ainiai“ trečiadienio vakarą 7:2 (0:1, 4:0, 3:1) įveikė kitą laikinosios sostinės ekipą, „Sparnus – Stakles“ ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

„Sparnai – Staklės“ pasižymėjo pirmieji po Remigijaus Guogos (03:22) įvarčio, tačiau daugiau intrigos sukurti nepavyko.

Jau antrajame kėlinyje „Baltų ainiai“ sustatė viską į savo vietas ir pelnė net keturis įvarčius be atsako. Pasižymėjo Dovydas Žiūkas (21:25), Erminas Gutauskas (22:39), Matas Senkus (24:31) ir Martynas Petrauskas (25:44).

Paskutiniajame kėlinyje Lukas Žukauskas (51:37) ir M.Petrauskas (52:30) padidino skirtumą iki 6:1 ir leido varžovams pasijusti tvirčiau, kai Juozas Vitulskis pelnė antrąjį įvartį (55:33). Tašką rungtynėse padėjo Lukas Žukauskas, padidinęs skirtumą iki 7:2 (59:30).

„Baltų ainiai“: L.Žukauskas, M.Petrauskas po 2, D.Žiūkas, E.Gutauskas, M.Senkus po 1 įvartį.
„Sparnai – Staklės“: R.Guoga, J.Vitulskis po 1 įvartį.