Titulinis » Naujienos » "Baltų ainiai" antrą kartą per dvi dienas įveikė "Juodupę" (VIDEO, visi įvarčiai)

2016-02-26
 Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse Kaune po įvarčių liūties vietos „Baltų ainiai“ ketvirtadienio vakarą 10:7 (3:0, 6:2, 1:5) įveikė Juodupės „Juodupę“ ir turnyrinėje lentelėje lipa pastarajai ant kulnų.

Kauniečiai puikiai išnaudojo varžovų vartininko pasikeitimą. Neturėję Donato Žukovo, jį juodupėnai pakeitė Audriumi Kuzmicku, kuriam jau per pirmą minutę ritulį iš vartų teko traukti du kartus.

Gavę ir trečią įvartį svečiai nepalūžo ir antrojo kėlinio pradžioje sušvelnino skirtumą iki 2:3, išnaudoję dvi kiekybines persvaras.

Tačiau Marius Černiauskas pelnė įvartį mažumoje (31:17) ir Kauno komanda ėmė traiškyti rankas nuleidusius varžovus, iki antrojo kėlinio pabaigos pelniusi dar penkis įvarčius.

Trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo nepadoriu – 10:2. Tada jau šeimininkai atsipalaidavo ir įvarčių šou surengė tris pelnęs Artūras Katulis ir du pridėjęs Ernestas Trukšnys.

„Baltų ainiai“ iki minimumo sumažino atsilikimą nuo ketvirtosios vietos, suteikiančios teisę žaisti finalo ketverte ir iki maksimumo padidino intrigą čempionate.

Klubams liko sužaisti po 4-7 rungtynes ir praktiškai visos tampa labai svarbiomis kovoje dėl vietos finaliniame ketverte kovo 26-27 dienomis Elektrėnuose.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          19  19  0  0   0   207:54    57
2. Rokiškio „Rokiškis“           20  12  2  0   6   100:51    40
3. Juodupės „Juodupė“            21  10  1  0  10    81:81    32
4. Vilniaus „Hockey Punks“       17  10  0  2   5    83:69    32
5. Kauno „Baltų ainiai“          19   9  1  2   7    91:77    31
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   21   4  1  0  16    75:165   14
7. Elektrėnų „ESSM-2000“         21   0  0  1  20    64:204    1