Titulinis » Naujienos » Baltijos čempionate Lietuvos moterų rinktinė džiaugėsi dar viena pergale

Baltijos čempionate Lietuvos moterų rinktinė džiaugėsi dar viena pergale

2022-11-21
Sekmadienį dar vienas rungtynes Baltijos moterų čempionate (BWHC) laimėjo Lietuvos moterų rinktinės kandidačių pagrindu sudaryta komanda.

Sekmadienį Elektrėnuose lietuvės 3:2 palaužė „HS Riga“ komandą. Penktoji pergalė per aštuonerias sužaistas rungtynes leido mūsų šalies atstovėms įsitvirtinti antroje turnyrinės lentelės pozicijoje

Lietuvos rinktinė šiose rungtynėse pasižymėjo pirmoji po Klaros Miuller įvarčio, bet antrajame kėlinyje varžovių komanda atsakė dviem tiksliais metimais. Visgi, lemiamo kėlinio metu Viltautės Jasinevičiūtės ir dar vienas K. Miuller įvartis leido mūsų šalies atstovėms išplėšti pergalę.

Šiose rungtynėse lietuvių vartus gynė Emilija Simonsen. Geriausia rungtynių žaidėją mūsų gretose išrinkta V. Jasinevičiūtė.

Po aštuonių sužaistų rungtynių mūsų rinktinės žaidėjos dominuoja rezultatyviausių žaidėjų rikiuotėje. Vos per šešias rungtynes 16 įvarčių pelniusi ir 7 rezultatyvus perdavimus atlikusi K. Miuller įtikinamai pirmauja tarp visų pirmenybių žaidėjų, o 5 įvarčius ir 4 rezultatyvius perdavimus per penkis sužaistus susitikimus savo sąskaitoje turinti V. Jasinevičiūtė yra rezultatyviausia čempionato gynėja.

Kitas rungtynes Lietuvos moterų rinktinė žais Rygoje: lapkričio 26 dieną jų laukia akistata su Estijos rinktine.

Savaitgalį dvi rungtynes Baltijos moterų čempionate b divizione sužaidė ir jungtinė „HC Klaipėdos“ ir „Hockey Stars“ komanda. Ji dukart 2:6 ir 5:6 nusileido „SHK  Tukums“ komandai. Lietuvos komandos neišgelbėjo ir fantastiškas Marijos Kukanovos žaidimas: per dvi rungtynes ji pelnė net šešis įvarčius.