Titulinis » Naujienos » "Baltija" paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš "Geležinį vilką" (VIDEO)

2017-12-23
 Lietuvos ledo ritulio čempionate puikią Kalėdinę dovaną iškovojo Klaipėdos „Baltijos“ ledo ritulininkai penktadienio rungtynėse 6:5 (2:3, 2:2, 2:0) paskutinėmis sekundėmis išplėšę pergalę prieš Vilniaus „Geležinio vilko“ klubą.

Paskutinėse šių metų rungtynėse vilniečiai visą dvikovą buvo arčiau pergalės ir kūrė daug pavojingų momentų, o Klaipėdos klubą gelbėjo vartininkas Maksimas Ponomarenka.

„Geležinis vilkas“ solidžiai pirmavo po Deivido Četvertako (04:38, dauguma) ir Dominyko Bisturio (13:46) įvarčių, o „Baltija“ sugebėjo išlyginti rezultatą po Ernesto Stonkaus (15:25) ir tris įvarčius rungtynėse pelniusio Pavelo Fominycho (18:30, mažuma) smūgių.

Rezultatyvioje dvikovoje D.Bisturys dar pirmajame kėlinyje vėl išvedė Vilniaus klubą į priekį (19:03, dauguma).

D.Četvertakas (24:53) grąžino dviejų įvarčių persvarą, bet tuo metu snaiperio įgūdžius prisiminė Andrius Židkovas (30:12) vėl sumažinęs atsilikimą iki 3:4.

Trečiąjį įvartį pelnęs D.Bisturys (32:05) tęsė komandų apsikeitimą įvarčiais, A.Židkovas gimtojoje Elektrėnų arenoje vykusiame mače (33:09) uždirbo ir realizavo baudinį ir komandas vėl skyrė vienas įvartis.

Antrojo kėlinio pabaigoje vilnietis A.Misiukas (38:23) gavo progą baudiniui, bet jo nerealizavo.

Trečiajame kėlinyje „Baltija“ pasileido vytis varžovus, tačiau prireikė milžiniškos kantrybės. Klubą išgelbėjo legionierius iš Rusijos P.Fominychas (56:41, 59:54, dauguma) iš pradžių išlyginęs rezultatą, o iki visų galvose jau buvusio pratęsimo likus 6 sekundėms pelnęs pergalingą įvartį daugumoje.

„Geležinis vilkas“ į varžovų vartus metė 41 kartą, „Baltija“ geriau realizavo progas – 31 metimas.

Kitos čempionato rungtynės įvyks sausio 3 dieną, kai Vilniaus Pramogų arenoje „Geležinis vilkas“ 21 val. priims Elektrėnų „Energiją“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         9   8  0  0   1    69:19   24
2. Kauno „Kaunas Hockey“       11   6  1  0   4    44:35   20
3. Vilniaus „Hockey Punks“     10   6  0  1   3    44:42   19
4. Klaipėdos „Baltija“          9   5  1  0   3    44:50   17
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 10   2  0  0   8    27:48    6
6. Rokiškio „Rokiškis“          9   0  0  1   8    18:52    1