Titulinis » Naujienos » "Baltica" dar kartą nusileido "Dimitrov" ekipai

"Baltica" dar kartą nusileido "Dimitrov" ekipai

2013-02-14
HC "Baltica" pranešimas spaudai

MHL ledo ritulio lygos šiaurės-vakarų diviziono rungtynėse Vilniaus „Baltica“ išvykoje nusileido Dmitrovo „Dmitrov“ 2:4 (1:2, 0:0, 1:2).

Antrose rungtynėse išvykoje „Balticos“ vartus gynė Vladislavas Kuzminas. Jau susitikimo pradžioje aikštės šeimininkai surengė kelias pavojingas atakas. Nors „Balticos“ vartininkas sėkmingai jas atrėmė, tačiau 3-ią minutę „Dmitrov“ gynėjui Vadimui Steniakinui pavyksta pelnyti įvartį (0:1). Netrukus lietuviai atsako tuo pačiu. 4-ą minutę po D. Bizajevo perdavimo, ritulį į rusų vartus siunčia Ilja Novikovas (1:1). Vyksta atkakli kova. 6-ą minutę taisykles pažeidžia lietuvių žaidėjas V. Konovalovas. 9-ą minutę prasižengia „Balticos“ žaidėjas Sergejus Boicovas. Rusai pasinaudoja žaidėjų persvara aikštėje ir po M. Volkovo perdavimo, ritulį į lietuvių vartus siunčia puolėjas Denisas Cyganovas (1:2). Netrukus 2 min. baudą gauna ir „Dmitrov“ žaidėjas A. Žitnikovas. „Baltica“ apgula varžovų vartus, tačiau kiekybine persvara pasinaudoti nepavyksta. 14-ą minutę už kojos pakišimą baudžiamas Konstantinas Isaevas. Komandos apsikeičia pavojingomis atakomis, tačiau rezultatas nebesikeičia.

Antrojo kėlinio pradžioje prasižengia „Balticos“ puolėjas K. Isaevas. „Dmitrov“ ekipai nepavyksta išnaudoti žaidėjų persvaros aikštėje. 24-ą minutę už kojos pakišimą baudžiamas rusas V. Žerebkovas. Lietuviai apgula varžovų vartus, tačiau šiems pavyksta apsiginti. 27-ą minutę taisykles pažeidžia Tomas Taurinšas. Žaidimas apylygis. 32-ą minutę už varžovo laikymą rankomis baudžiamas lietuvis Artūras Rybakovas. „Dmitrov“ ekipa apgula lietuvių vartus, tačiau atakos užbaigti nepavyksta. Kėlinio pabaigoje prasižengia „Balticos“ žaidėjas Vaidotas Rastenis. Kėlinys baigiasi be įvarčių.

Trečiąjį kėlinį „Dmitrov“ ekipa pradeda žaisdama daugumoje ir jau pirmąją kėlinio minutę pelno įvartį. Po tikslių D. Kraveco ir A. Lopatiuko perdavimų, ritulį į svečių vartus siunčia rusų puolėjas Bulatas Kamalovas (1:3). 41-ą minutę vėl prasižengia lietuvis V. Rastenis. Varžovai nepraleidžia progos išnaudoti kiekybinės persvaros aikštėje ir antrąjį savo įvartį pelno „Dmitrov“ žaidėjas B. Kamalovas (1:4). 47-ą minutę už kojos pakišimą baudžiamas „Balticos“ puolėjas V. Nikulinas. Lietuvių ekipa apsigina nuo pavojingų šeimininkų atakų. 52-ą minutę taisykles pažeidžia rusų vartininkas Pavelas Šegalo. 56-ą minutę esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje, įvartį pelno lietuvių puolėjas K. Isaevas (2:4). Rezultatas nebesikeičia.

Po antrojo susitikimo su Rusijos „Dmitrov“ ekipa, Vilniaus „Baltica“ su 49 taškais lieka septintoje turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausios varžybos vasario 16 d. išvykoje prieš Zelenogrado „Zelenograd“ ekipą.