Titulinis » Naujienos » "Baltic Challenge Cup" turnyrą Lietuvos rinktinė pradėjo pralaimėdama lenkams (VIDEO)

"Baltic Challenge Cup" turnyrą Lietuvos rinktinė pradėjo pralaimėdama lenkams (VIDEO)

2022-11-10
hockey.lt informacija
 Kauno ledo rūmuose startavo „Baltic Challange Cup“ turnyras.
 
Pirmose keturių komandų rungtynėse Lietuvos ledo ritulio rinktinė po atkaklios kovos 2:4 nusileido Lenkijos rinktinei.
 
 
Rungtynių pradžioje Lietuvos rinktinė turėjo galimybę žaisti daugumoje, bet įvarčių jiems pelnyti nepavyko. Tuo tarpu progą daugumai gavę lenkai metimu iš arti įveikė Lietuvos rinktinės vartininko Lauryno Lubio gynybą. Tikslą pasiekė Alano Lyszcarczyko metimas (06:56, rez. perd. Oskaras Jaskiewiczas, Damianas Tyczynski)
 
Vos po kelių minučių lenkai surengė greitą išpuolį, kurio smaigalyje atsidūręs Filipas Starzynskis nukreipė ritulį į vartų tinklą (07:59, rez. perd. Maciejus Urbanowiczas, Bartlomiejus Jeriorskis). Lietuvos rinktinė pirmajame kėlinyje taip pat turėjo keletą progų, bet jiems jų paversti įvarčiais nepavyko.
 
Antrąjį rungtynių kėlinį Lenkijos rinktinė pradėjo dar vienu greitu išpuoliu pasibaigusiu įvarčiu. Šį kartą vienu lietimu ritulį į vartus pasiuntė Bartlomiejus Jeziorskis (21:03, rez. perd. M. Urbonowiczas). Kiek vėliau sekė dar vienas lenkų išpuolis, bet šį kartą Lietuvos rinktinę išgelbėjo L. Lubys.
 
Lietuvos rinktinei savo pirmąjį įvartį pavyko pelnyti daugumoje. Po Martyno Griniaus metimo ritulį į vartus nukreipė Eimantas Noreika (26:34, rez. perd. M. Grinius).
 
Kėlinio pabaigoje ant ledo vyravo atviras žaidimas, o po kelių įvarčiais nepasibaigusių atakų, lietuviai vieno išpuolio metu išprovokavo net dvi nuobaudas, o dvigubą kiekybinę persvarą vėliau realizavo Markas Kaleinikovas (37:40, rez. perd. Paulius Gintautas, Nerijus Ališauskas).
 
Trečiajame kėlinyje Lietuvos rinktinė bandė išlyginti rungtynių rezultatą ir nuolatos spaudė oponentus visoje aikštėje, bet lenkams pavyko atsilaikyti, o galiausiai lietuviams pakeitus vartininką šeštuoju aikštės žaidėju jie pasižymėjo į tuščius vartus. Įvartį pelnė Pawelas Zygmuntas (59:50, rez. perd. M. Urbonowiczas).
 
Lietuvos rinktinės trenerio Rono Pasco teigimu, nepaisant prasto rezultato, šiandien pozityvu galima laikyti komandos kovą ir sugrįžimą į rungtynes.
 
„Rezultatas nėra toks, kokio norėjome, bet mūsų žaidėjai kovėsi iš visų jėgų ir iki paskutinių akimirkų siekė išlyginti rezultatą. Tai galima laikyti pozityviu dalyku iš šiandienos rungtynių. Varžovai pelnė greitą įvartį daugumoje, o tai visada suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Nors rungtynių pradžioje patys save įstūmėme į duobę, sugebėjome iš jos išlipti ir komandas skyrė vos vienas įvartis. Gaila, kad mums jo nepavyko pelnyti“, - kalbėjo treneris.
 
„Baltic Challenge Cup“ turnyras tęsis rytoj, kai 19:00 val. susitiks Lietuvos ir Estijos rinktinės.