Titulinis » Naujienos » Baltarusijos vaikų ledo ritulio čempionate - dar dvi vilniečių pergalės

Baltarusijos vaikų ledo ritulio čempionate - dar dvi vilniečių pergalės

2013-10-19
Vilniuje, namų arenoje, „Geležinis vilkas 2000“ ekipa du kartus laimėjo rungtynes įveikusi Pružanų miesto komanda rezultatais 7:2 (0:1: 4:1; 3:0) ir 11:5 (3:3; 6:0; 2:2).

Penktadienį Baltarusijos vaikų ledo ritulio čempionato rungtynių atidarymo ceremoniją iškilmingai pradėjo „Geležinis vilkas“ mokyklos svečias – Baltarusijos Respublikos konsulas Lietuvoje p.Lukaševič A.V. Aukšto rango Baltarusijos Ambasados pareigūnas prisipažino, jog čiuožti ir žaisti ledo ritulį beveik nemoka – liko tik vaikystės prisiminimai, kai būrys vaikų žiemą žaisdavo ant užšalusio ežero ledo. Tačiau, ledo ritulio rungtynes, ypač kai vyksta Pasaulio vyrų ledo ritulio čempionatas, pasižiūri su malonumu. Svečias pasidžiaugė ledo ritulio populiarumo augimu Lietuvoje.

Įkvėpta Baltarusijos konsulo palinkėjimais, Pružanų ekipa, kurioje žaidžia net dvi merginos, ryžtingai pradėjo rungtynes ir pasiuntė du įvarčius į vilniečių vartus (15-ą ir 22-ą rungtynių minutę). Tačiau toliau žaidimo taisykles diktavo vilniečiai. Jie įmušė varžovams 7 įvarčius be atsako ir pelnytai šventė pergalę.

Įvarčių autoriai: A.Žukaitis – 2; A.Misiukas, A.Timošenko, K.Dilinskis, N.Numavičius, T.Silin po 1.

Šeštadienio rungtynės prasidėjo pagal tą patį scenarijų: svečiai įmuša šeimininkams du įvarčius, tačiau vilniečiai greitai atsako dviem taikliais smūgiais, kėlinio pabaigoje abi komandos pelno dar po vieną įvartį ir kėlinys pasibaigia lygiosiomis 3:3. Antrajame kėlinyje „Geležinis vilkas“ žaidėjai nepalikdami žiūrovams intrigos, pelnė 6 įvarčius be atsako ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. Paskutiniame kėlinyje abiems komandoms pavyko pelnyti dar po 2 įvarčius.

Per antrąsias rungtynes nesustabdomi buvo P.Misiuk ir M.Grinius, abu pelnė komandai po 4 įvarčius. Po vieną įmušė A.Žukaitis, L.Washco ir I.Ragas.