Titulinis » Naujienos » Baltarusijos spartakiadoje U-16 rinktinė pralaimėjo Bresto srities rinktinei

Baltarusijos spartakiadoje U-16 rinktinė pralaimėjo Bresto srities rinktinei

2016-03-23
 Dar vieną nesėkmę Baltarusijoje patyrė Lietuvos šešiolikamečių rinktinė (U-16), kuri Gardine 2:4 (1:2, 0:1, 1:1) pralaimėjo Bresto srities rinktinei.

Baltarusiai pirmavo visas rungtynes, o pirmąjį įvartį pelnė jau pačioje rungtynių pradžioje po Nazaro Polchovskio metimo (01:08). Vėliau pasižymėjo puikias rungtynes sužaidęs Jevgenijus Oksentiukas (09:46), kuris pelnė visus likusius komandos įvarčius.

Lietuvos U-16 rinktinė rezultatą sušvelnino po Evaldo Gudonio metimo (15:32).

Bresto srities komanda antrajame kėlinyje J.Oksentiuko smūgiu vėl įgijo dviejų įvarčių persvarą (35:12).

Trečiajame kėlinyje ritulį aikštės viduryje perėmė ir po individualaus reido įvartį pelnė gynėjas Dominykas Motiejūnas (43:54).

Lietuvos jaunučiai bandė gelbėtis žaisdami be vartininko, tačiau praleido ketvirtą įvartį į tuščius vartus, kai dar vieną įvartį pelnė J.Oksentiukas (59:05).

Lietuvos rinktinės vartus visas rungtynes gynė Laurynas Lubys.

Pirmose grupės rungtynėse Baltarusijos moksleivių spartakiadoje Lietuvos U-16 rinktinė vakar 1:5 pralaimėjo Minsko rinktinei.

Ketvirtadienį, 8.00 val. paskutinėse grupės rungtynėse laukia Minsko srities rinktinė.

Penktadienį bus žaidžiamos rungtynės dėl vietų. Atitinkamas vietas dviejose grupėse užėmusios komandos susitiks tarpusavyje.