Titulinis » Naujienos » Baltarusijos jaunimo čempionate - sensacinga pergalė ir skaudus sutriuškinimas

Baltarusijos jaunimo čempionate - sensacinga pergalė ir skaudus sutriuškinimas

2013-02-03
Baltarusijos jaunimo ledo ritulio čempionate dalyvaujanti „Geležinis vilkas“ komanda šį savaitgalį namuose, Vilniuje sužaidė dvejas rungtynes su stipriausia šio čempionato komanda, vienvalde lydere – Raubičių „Raubiči“ ekipa.

Pirmoje dvikovoje „Geležinis vilkas“ komandos jaunimas savo sirgaliams padovanojo įspūdingą pergalę – rezultatu 1:0 (0:0; 0:0; 1:0) jie nugalėjo baltarusius.
Lemiamą įvartį pavyko įmušti tik 41-a rungtynių minutę . Po I.Četvertako ir E.Protčenkos perdavimų ritulį į vartus siunčia D.Četvertakas.
Varžovai bando surengti keletą pavojingų atakų, tačiau lietuviai sėkmingai apsigina ir iki rungtynių pabaigos neleidžia favoritams pelnyti įvarčio.

Antros rungtynės prasidėjo greitu baltarusių įvarčiu – 3-ą žaidimo minutę svečiai muša  ritulį į lietuvių vartus, tačiau likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos I. Četvertakas tiksliu smūgiu išlygina rezultatą. Intriga aikštelėje išlieka neilgai – 25-ą rungtynių minutę svečiai pelno antrą įvartį, po kelių sekundžių – trečią. Įvarčių lietus tęsiasi – vos po kelių minučių ketvirtas įvartis siekia lietuvių vartus, o kėlinio pabaigoje varžovai gniuždo šeimininkus pelnydami dar du įvarčius. Iš viso antrajame kėlinyje baltarusiai įmušė 6 įvarčius be atsako.
Trečiajame kėlinyje žaidimo iniciatyva liko Raubičių ekipos rankose, 41-ą rungtynių minutę jie dar labiau didina persvarą. Kėlinio pabaigoje R.Bazys pelno komandai antrą įvartį ir rungtynės pasibaigia rezultatu 8:2 (1:1; 6:0; 1:1) baltarusių naudai.