Titulinis » Naujienos » Baltarusijos čempionate po atkaklios kovos lietuviai nusileido šeimininkams

Baltarusijos čempionate po atkaklios kovos lietuviai nusileido šeimininkams

2013-10-07
Baltarusijos vaikų ledo ritulio čempionate pirmą kartą startavusi Vilniaus “ Geležinis vilkas 2003“ komanda, spalio 5-6 dienomis Minske sužaidė dvejas rungtynes su vietos „SDIUŠOR“ ekipa.

Pirmąją dvikovą ryžtingiau pradėjo šeimininkai, jie per pirmąjį kėlinį pelnė du įvarčius ir vos tik prasidėjus antrajam kėliniui įmušė dar vieną įvartį, taip palikdami didelę persvarą. Vilniečiams pavyko nuginkluoti varžovų vartininką tik 35-ąją rungtynių minutę, o trečiajame kėlinyje jie pelnė dar du taškus be atsako.
Pirmosios rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3 (2:0; 1:1; 0:2).
Įvarčius komandai pelnė J.Šusterovas, R.Marcinkevičius, R.Plepys.

Antroji dvikova buvo nemažiau įtempta, lietuviams pavyko sukurti daug pavojingų atakų, tačiau laimė šypsojosi šeimininkams: minimaliu skirtumu 3:2 (1:0; 1:1; 1:1) jie šventė pergalę.
Antrajame susitikime pasižymėjo R.Marcinkevičius ir L.Dėdinas – po vieną įvartį.