Titulinis » Naujienos » Baltarusijos čempionate - dvi svarbios pergalės, užtikrinančios penktą vietą

Baltarusijos čempionate - dvi svarbios pergalės, užtikrinančios penktą vietą

2013-04-28
Baltarusijos jaunimo ledo ritulio čempionato paskutiniosiose rungtynėse  „Geležinis vilkas“ komanda namuose, Vilniuje, rezultatais 8:4 (4:0; 2:1; 2:3) ir 5:4 (1:1; 1:1; 2:2; 1:0) įveikė Novopolocko „Chimik“ ekipą.

Lietuvos komanda įspūdingai pradėjo pirmąją dvikovą ir po pirmojo kėlinio pirmavo 4:0. Prasidėjus antrajam kėliniui baltarusiai atsakė vienu taikliu smūgiu, tačiau kėlinio pabaigoj vilniečiai dviem įvarčiais padidino savo pranašumą. Aktyvesnio pasipriešinimo lietuviai sulaukė trečiajame kėlinyje, kai varžovai  sugebėjo pelnyti dar tris įvarčius, bet lietuviai įrodė, jog pasiduoti neketina ir po dviejų taiklių įvarčių šventė pergalę 8:4.
Įvarčius pelnė: D.Nomanovas – 2; R.Bazys – 2; D.Bisturys – 2; K.Kirilovas , I.Četvertak – po vieną.

Antroji dvikova įnešė  didesnę intrigą, aikštelėje visą rungtynių laiką vyko arši kova, nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo.
Per pratęsimą laimė šypsojosi lietuvių komandai, kuri pelnė lemiamą rungtynių įvartį ir palaužė Novopolocką 5:4
Įvarčiai: D.Četvertak – 2; R.Bazys – 2; I.Četvertak, D.Bisturys – po vieną.

„Geležinis vilkas“  komanda šiame sezone po 40 sužaistų rungtynių turinti 58 taškus, Baltarusijos jaunimo (1995 - 1996 m.) ledo ritulio čempionate užėmė penktą vietą (iš 11 komandų).