Titulinis » Naujienos » Baltarusijos čempionate - dar viena pergalė

Baltarusijos čempionate - dar viena pergalė

2013-01-13
LRM "Geležinis vilkas" informacija
„Geležinis vilkas“ komanda atvirajame Baltarusijos jaunimo ledo ritulio čempionate šį savaitgalį Novopolocke susitiko su vietos „Chimik“ ekipa.
Traumos ir ligos gerokai praretino mūsiškių gretas – į Baltarusiją išvyko tik 14 žaidėjų.

Pirmose rungtynėse lietuviai neišnaudojo begalės progų ir pralaimėjo rezultatu 1:6 (0:1; 1:2; 0:3).
Vienintelį įvartį komandai pelnė D.Nomanovas.

Antrosios rungtynės buvo smūgis į paširdžius baltarusiams – „Geležinis vilkas“ laimėjo rezultatu 6:4 (0:3; 3:1; 3:0).

Po pirmojo kėlinio trimis įvarčiais pirmavo aikštės šeimininkai, tačiau lietuviai nesutriko. Prasidėjus antram kėliniui jie perėmė iniciatyvą į savo rankas ir demonstruodami įspūdingą komandinį žaidimą diktavo likusių rungtynių scenarijų. Labiausiai pasižymėjo rezultatyviausias komandos puolėjas D.Nomanovas – 2 įvarčiai ir 3 perdavimai, K.Falkas įmušė 2 įv., I.Četvertakas, E.Protčenka – po 1 įv. Komandos vartus saugojo G.Juškaitis ir D.Usovas.

Kitos šio čempionato rungtynės vyks sausio 19-20 dienomis Vilniuje. Į sostinę atvyks viena iš Baltarusijos čempionato lyderių, šiuo metu II-ą vietą užimanti Kijevo „Kremenčug“ komanda.