Titulinis » Naujienos » Baigėsi Sočio olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyro grupių varžybos

Baigėsi Sočio olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyro grupių varžybos

2014-02-16
BNS informacija
 Sekmadienį paskutiniosiose Sočio (Rusija) olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyro grupių varžybų rungtynėse čempionės titulą ginanti Kanados rinktinė po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) įveikė Suomijos komandą ir užsitikrino pirmą vietą B grupėje bei kelialapį į ketvirtfinalį.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Drew Dougty's (13:44 ir 62:32), o pralaimėjusiųjų gretose įvarčiu pasižymėjo Tuomo Ruutu (38:00).

Suomija, nepaisant pirmosios nesėkmės turnyre, kaip geriausia antroji komanda taip pat iš karto pateko į ketvirtfinalį.

Vietas anksčiau ketvirtfinalyje taip pat užsitikrino ir pasaulio čempionai Švedijos ledo ritulininkai bei JAV ekipa.

Pasibaigus grupių turnyrams paaiškėjo ir visos pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo poros:

Slovėnija - Austrija;
Rusija - Norvegija;
Šveicarija - Latvija;
Čekija - Slovakija.

Galutinė B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kanada             3 2 1 0 0  11:2   8
2. Suomija            3 2 0 1 0  15:7   7
----------
3. Austrija           3 1 0 0 2   7:15  3
4. Norvegija          3 0 0 0 3   3:12  0

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV                3 2 1 0 0  15:4   8
----------
2. Rusija             3 1 1 1 0   8:5   6
3. Slovėnija          3 1 0 0 2   6:11  3
4. Slovakija          3 0 0 1 2   2:11  1

Galutinė C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Švedija            3 3 0 0 0  10:5   9
----------
2. Šveicarija         3 2 0 0 1   2:1   6
3. Čekija             3 1 0 0 2   6:7   3
4. Latvija            3 0 0 0 3   5:10  0

Į turnyro ketvirtfinalį pateks visų trijų grupių nugalėtojos, bei geriausia antrąją vietą užėmusi komanda. Kitos rinktinės atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.