Titulinis » Naujienos » Aukščiausias: LRK auklėjo jaunimą

Aukščiausias: LRK auklėjo jaunimą

2013-02-27
NLRL informacija
Vienas prasčiausių rungtynių šį sezoną Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione sužaidė Vilniaus VNA ekipa, kuri Kaune net 1:10 (1:4, 0:3, 0:3) nusileido Kėdainių LRK ekipai.

Vilniaus ekipa dar prieš pora turų žengė antrojoje diviziono vietoje, tačiau po šios dvikovos nugarmėjo į dugną.

LRK jau pirmojo kėlinio turėjo trijų įvarčių persvarą, kurią  nuolat didino. Trečiojo kėlinio pradžioje Marius Krikštanaitis mažumoje rezultatą padidino iki 8:1 ir komandos ėmė žaisti grubiai.

Paskutiniuosius du įvarčius LRK ekipai Dovydas Streckis (59:39 ir 59:51) pelnė per paskutiniąją rungtynių minutę ir užfiksavo dešimties įvarčių rezultatą švieslentėje.

LRK – VNA 10:1 (4:1, 3:0, 3:0).
LRK: D.Streckis 4, M.Černiauskas 2, M.Krikštanaitis 2, A.Prichodka, J.Viknius po 1 įvartį.
VNA: D.Nomanovas 1 įvartis.