Titulinis » Naujienos » Aukščiausias: "Energija" - 10 iš 10

Aukščiausias: "Energija" - 10 iš 10

2013-02-13
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiojo diviziono lyderė Elektrėnų „Energija“ ir toliau žengia be pralaimėjimo skonio. Trečiadienio vakarą Elektrėnuose atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato lyderiai jau dešimtą kartą iš eilės aikštelę paliko iškelta galva, šįsyk 9:2 (3:1, 2:0, 4:1) ketvirtą kartą sezone nugalėję Kėdainių LRK klubą.

„Energija“ pirmoji rungtynėse praleido įvartį, kai iš Kazachstano sugrįžęs Dovydas Streckis pelnė įvartį (06:30). To elektrėniškiams kaip tik ir reikėjo, kurie dar pirmajame kėlinyje atsakė dviem Andriaus Židkovo (08:41 ir 15:26) ir Dovydo Kulevičiaus įvarčiu (19:59).

Antrajame kėlinyje iš Suomijos grįžęs Aivaras Bendžius pelnė savo pirmąjį įvartį komandai šiame sezone (23:13), o kėlinio įvarčius ir vėl užbaigė D.Kulevičius ( 33:36).

Paskutiniajame kėlinyje vienas po kito Šarūnas Kuliešius (44:22), A.Židkovas (50:11), Algimantas Visockas (51:10) ir vėl Š.Kuliešius (52:00) pelnė keturis įvarčius, padidino skirtumą iki 9:1 ir atsipalaidavo. LRK po Jevgenijaus Čiugajaus smūgio (57:43) sumažino skirtumą iki 9:2.

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti: Andrius Židkovas ir Dovydas Streckis

A.Židkovas: po Naujųjų metų sužaidėm kelias rungtynes ir jos nebuvo pavyzdinės, o šiose kiekvienas žaidėjas iš savęs pareikalavo daug ir tai matyti rezultate. Mus labai palaiko ir įkvepia susirinkę žiūrovai, todėl džiaugiuosi, kai visi kartu galime įrodyti, jog esame stipresni.

„Energija“ ir toliau lieka vienintele visos NLRL abiejų divizionų komanda, dar nepraradusi nė taško.

„Energija“ – LRK 9:2 (3:1, 2:0, 4:1).
„Energija“: A.Židkovas 3, D.Kulevičius, Š.Kuliešius po 2, A.Bendžius, A.Visockas po 1 įvartį.
LRK: D.Streckis, J.Čiugajus po 1 įvartį.