Titulinis » Naujienos » Aukščiausiame divizione VNA paskutiniu bandymu bando įšokti į antrą vietą

Aukščiausiame divizione VNA paskutiniu bandymu bando įšokti į antrą vietą

2013-03-11
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiojo diviziono rungtynėse Vilniaus VNA du kartus 7:2 (4:0, 2:1, 1:1) ir 6:4 (5:0, 0:2, 1:2) nugalėjo Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) ekipą ir likus vienerioms rungtynėms reguliariajame sezone šliukštelėjo žibalo į ramią čempionato ugnį.

Pirmojoje dvikovoje VNA jaunimas, kuris sudaro Lietuvos U-18 rinktinės pagrindą, nuo pat dvikovos pradžios truktelėjo taip, kad rusams susisuko galva. Dangyras Rimkus (01:17), Deividas Četvertakas (02:10) išnaudojo dviejų rusų pašalinimą iš aikštelės, Ilja Četvertakas pribloškė varžovus (04:30), kai nubaudė juos įvarčiu mažumoje, vėliau (13:55) pelnė ir ketvirtąjį komandos įvartį.

Ir antrajame kėlinyje VNA puikiai naudojo varžovų progas, kai išnaudojo kiekybines persvaras ir Edvinas Boroška (22:07), ir Dalius Mikalauskas (33:46). Vitalijus Sevrukas dar turėjo galimybę padidinti rezultatą baudiniu, tačiau jo neišnaudojo.

Rusijos ekipa sugebėjo sumažinti rezultatą iki 2:7, tačiau VNA šventė užtikrintą pergalę.

Antrojoje dvikovoje pirmajame kėlinyje VNA ir vėl pribloškė varžovus greičiu. Nors pirmajame kėlinyje VNA pelnė net 5 įvarčius be atsako, tačiau rezultatas neatspindėjo komandų pajėgumo. Vilniečiai kontratakuodavo ir vertė progas įvarčiais, kai rusai susidūrė su neįveikiama užduotimi – vartininku Donatu Žukovu.

I.Četvertakas (07:11), Danielius Nomanovas (09:29 ir 14:06), E.Boroška (10:17 ir 14:52) pelnė penkis įvarčius be atsako ir tai leido Lietuvos komandai jaustis saugiai.

Rusijos ekipa antrajame kėlinyje atsakė dviem Pavelo Fominycho įvarčiais (20:28 ir 26:05).

Tačiau trečiajame kėlinyje po D.Nomanovo įvarčio (49:49) padidinę skirtumą iki 6:2, vilniečiai galėjo jaustis ramiau. Varžovai sumažino atsilikimą iki 4:6 – įvarčius pelnė P.Fominychas (52:51) ir J.Aleksejevas (55:17), tačiau pavyti lietuvių nesugebėjo.

VNA komanda sumaišė kortas ir Rusijos ekipai, ir Kėdainių LRK komandai. Mat reguliariajame sezone liko sužaisti vienerias rungtynes, kuriose VNA susitiks su Elektrėnų „Energija“. Elektrėnų klubui dvikova prieš finalinį ketvertą nelems nieko, Vilniaus ekipa pergalės atveju gali pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.