Titulinis » Naujienos » Atkrintamųjų starte - sunki "Rokiškio" pergalė

Atkrintamųjų starte - sunki "Rokiškio" pergalė

2017-03-02
 Lietuvos ledo ritulio čempionate startavo atkrintamosios varžybos, kurios rengiamos pirmą kartą. Nors dėl Elektrėnų „Energijos“ kovų Baltarusijoje trejos šio klubo reguliariojo sezono rungtynės bus sužaistos kovo pradžioje, atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje trečiadienio vakarą Kaune Rokiškio „Rokiškis“ 5:3 (2:0, 2:0, 1:3) įveikė vietos „Tigrus“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Rokiškėnai nedideliais žingsniais žengė pergalės link ir pirmajame kėlinyje po Dariaus Janušonio (02:54) ir Tomo Jasinevičiaus (12:05) įvarčių pirmavo 2:0.

Lygiai toks pat scenarijus klostėsi antrajame kėlinyje  - Saulius Limontas (24:01) ir Šarūnas Citavičius (25:31) per pusantros minutės padidino „Rokiškio“ pranašumą iki saugaus keturių įvarčių.

„Tigrai“ baltos vėliavos nekėlė. Trečiojo kėlinio pradžioje Jonas Viknius (40:36) atgaivino kauniečių viltis. Dar po minutės J.Viknius (41:59) daugumoje sušvelnino atsilikimą iki dviejų įvarčių ir užkūrė komandos draugų entuziazmą.

Rungtynės prasidėjo iš naujo. „Rokiškis“ paprašė 30 pertraukėlės, tačiau įsiaudrinę žaidėjai ėmė klysti ir du rokiškėnai atsisėdo ant nubaustųjų suolo.

Tuo pasinaudojo Jurijus Kviatkovskis (45:15) ir rezultatas tapo jau tik 4:3.

Dvikova įkaito iki maksimumo. Pertraukėlės paprašė jau „Tigrai“, kurie netrukus įgijo dar vieną puikų šansą pasižymėti. Ant ledo liko keturi kauniečiai prieš tris varžovus, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko.

Aistras rungtynių pabaigoje nuramino Simas Sakaitis (59:37), po kurio įvarčio sunkią pergalę šventė „Rokiškis“.

Svečių komanda į varžovų vartus metė 35 kartus, „Tigrai“ atsakė 28 metimais.

„Rokiškio“ vartininkas Simas Baltrūnas atrėmė 89,29 proc. metimų, kaunietis Lukas Jakšys – 85,71 proc.

Antrosios ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynės įvyks kovo 4 dieną, šeštadienį, 12 val. Panevėžyje.