Titulinis » Naujienos » Atkaklioje kovoje - dešimtoji "Energijos" pergalė (2 VIDEO, visos rungtynės)

Atkaklioje kovoje - dešimtoji "Energijos" pergalė (2 VIDEO, visos rungtynės)

2016-12-28
 Paskutinėse šio sezono ledo ritulio rungtynėse Lietuvos čempionate antradienio vakarą Elektrėnų „Energija“ 5:3 (3:1, 0:0, 2:2) įveikė Juodupės „Juodupę“ ir toliau lieka vienintele pralaimėjimo nepatyrusia komanda, iškovojusi jau dešimtą pergalę iš eilės.

Elektrėnų klubas greitai įgijo persvarą, kai rungtynių pradžioje pasižymėjo Aurimas Gaidauskas (02:09), o vėliau įvartį pridėjo Povilas Verenis (07:38).

Artūras Katulis greit sušvelnino skirtumą (10:52), tačiau elektrėniškiai po pirmo kėlinio turėjo dviejų įvarčių persvarą, kurią sugrąžino Deividas Kazlauskas (17:57).

Itin korektiškose rungtynėse antrajame kėlinyje komandos pasižymėjo tik keturiomis baudos minutėmis, o trečiajame kėlinyje „Juodupė“ pabandė mesti iššūkį varžovams.

Rokas Bazys (40:54) sušvelnino skirtumą iki 2:3. „Energijos“ puolėjas Aivaras Bendžius (48:11) vėl sugrąžino dviejų įvarčių persvarą „Energijai“.

Konstantinas Isajevas (58:52) dar kartą sušvelnino skirtumą iki minimumo ir „Juodupė“ pakilo į lemiamą šturmą. Po minutės pertraukėlės pakeitę vartininką šeštu aikštės žaidėju juodupėnai netrukus gavo įvartį į savo vartus – tašką rungtynėse padėjo Aimas Fiščevas (59:18).

“Energija” į varžovų vartus metė 35 kartus, varžovai atsakė 24 metimais.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks sausio 7 dieną Vilniuje, kur 12 val. Pramogų arenoje susitiks „Geležinis vilkas“ ir Kauno „Tigrai“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         10 10  0  0   0   75:21  30
2. Vilniaus „Hockey Punks“      10  6  1  0   3   51:32  20
3. Juodupės „Juodupė“           10  6  1  0   3   60:28  20
4. Rokiškio „Rokiškis“          10  3  0  1   6   26:35  10
5. Kauno „Tigrai“               11  2  0  0   9   33:79   6
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   9  1  0  1   7   16:66   4