Titulinis » Naujienos » Atkakliame mūšyje Kauno „Bizonai-Ekobazė“ pelnė nelengvą pergalę prieš Trakų „Galvę“ (FOTO)

2021-12-01
 Lapkričio 29 d. Vilniuje tarp Trakų „Galvės“ ir Kauno „Bizonų-Ekobazės“ užvirė kova, verta trilerio vardo. Ambicingos LRML komandos demonstravo greitas atsakančias atakas, tad žaidimas visą laiką priminė lenktynes – nė viena iš komandų neatsiliko daugiau nei vienu įvarčiu. Įnirtingas mūšis tarp turnyrinės lentelės kaimynines pozicijas užimančių komandų baigėsi lygiosiomis, tad atsakomybės už pergalę našta buvo perkelta ant vartininkų pečių – nugalėtoją išaiškino baudinių serija. Taiklesni buvo „bizonai“, varžovus nugalėję rezultatu 6:7 (1:2, 3:2, 2:2, 0:1). „Galvė“ jau antrą kartą šį sezoną patiria nesėkmingą baudinių seriją – pirmose čempionato rungtynėse nusileido „Feniksui“. Kauno „Bizonų-Ekobazės“ vartus sergėjo Ovidijus Vaičiūnas, Trakų „Galvės“ – Albertas Grinevičius.

Pirmasis susitikimo įvartis priklausė Kauno komandos žaidėjui Adui Kirdeikiui (0:1, 06:58, rez. perd. Michail Starkov, Sergejus Kiršys). Trakų „Galvė“ atsakė individualiu Artūro Vyšniausko įvarčiu (1:1, 17:54). Baigiantis kėliniui į „Galvės“ vartus nuslydo Simo Bakaus mestas ritulys (1:2, 18:21, rez. perd. Sergejus Kiršys, Michail Starkov).

Antrajame kėlinyje scenarijus kartojosi: Artūras Vyšniauskas antrą kartą individualiu įvarčiu išlygino rezultatą (2:2, 25:56). „Bizonai-Ekobazė“ realizavo dar vieną ataką: kauniečius vėl į priekį išvedė Michail Starkov (2:3, 28:07, rez. perd. Simas Bakus). Netrukus „bizonų“ klaida pasinaudojo ir daugumoje rezultatyviai sužaidė „Galvė“: vartininką nuginklavo Gediminas Tubutis (3:3, 30:24, rez. perd. Giedrius Lekandra, Marius Muralius). Komandos ir toliau žaidė vienodu ritmu: senkant paskutinei kėlinio minutei varžovai dar kartą apsikeičia įvarčiais. Ritulį į trakiškių vartus pasiuntė Tautvydas Urbonas (3:4, 39:05, rez. perd. Šarūnas Citavičius), o po pusės minutės rezultatą lygina Marius Muralius (4:4, 39:39:, rez. perd. Karolis Andrikonis).

Trečiajame kėlinyje vėl viskas prasidėjo nuo nulio. Tik šįkart pirmieji pelnyti įvartį suskubo „Galvės“ ledo ritulininkai. Pirmą kartą susitikime Trakų komandą į priekį išvedė Andriaus Karpičiaus tikslus metimas (5:4, 46:13). Trapiu pranašumu komanda džiaugėsi lygiai dvi minutes: status quo atstatė Martynas Petrauskas (5:5, 48:13). „Bizonai“ ir toliau demonstravo vos per žingsnį geresnę formą: po minutės Michailo Starkovo įvartis vėl paliko „Galvę“ už nugaros (5:6, 49:47, rez. perd. Adas Kirdeikis). Trakiškiai dar kartą įrodė savo užsispyrimą kovoti iki galo ir švieslentei skaičiuojant paskutinę rungtynių minutę Raimond Vaškevič gražiu įvarčiu išlygino rezultatą (6:6, 59:17, rez per. Karolis Andrikonis, Andrius Karpičius).

Baudinių serijoje taiklesni buvo „bizonai“. Trakų komandoje baudinį realizavo Tomas Vaškevič, Kauno komandoje – Dovydas Žiūkas ir Martynas Petrauskas.

Geriausių rungtynių žaidėjų laurai atiteko Artūrui Vyšniauskui (Trakų „Galvė“) ir Martynui Petrauskui (Kauno „Bizonai-Ekoabzė“).