Titulinis » Naujienos » Atkakliame ledo ritulio mūšyje „Juodupė“ tik po baudinių palaužė „Rokiškį“ (VIDEO, visi įvarčiai)

2016-11-16
 Kovingiausios ir atkakliausios šio sezono Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės sužaistos Elektrėnuose, kur Juodupės „Juodupė“ tik po baudinių serijos 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0) palaužė Rokiškio „Rokiškį“ ir sugrįžo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Principinių kaimynų dvikovoje „Rokiškis“ pirmavo po kuriozinio įvarčio, kai pasinaudojęs varžovų gynėjų klaida dvigubos daugumos metu po rikošeto įvartį pelnė Paulius Kareckas (14:21). „Juodupė“ turėjo milžinišką persvarą, tačiau jos įvarčiais paversti nesugebėjo.

Antrojo kėlinio pradžioje Simas Sakaitis buvo paliktas vienas prieš vartininką ir sulaukęs gražaus perdavimo iš už vartų tiksliai smūgiavo vartininkui tarp kojų (23:37).

„Rokiškis“ po dviejų kėlinių netikėtai pirmavo 2:0, nors į varžovų vartus metė tik 10 kartų, kai „Juodupė“ bombardavo Lietuvos rinktinėje prieš savaitę žaidusį vartininką Simą Baltrūną – 34 smūgiai.

S.Baltrūnas buvo uždengtas ir net nematė ritulio, kai smūgiu nuo mėlynos linijos Artūras Katulis sušvelnino rezultatą (46:58).

„Juodupė“ išsikapstė po legionieriaus Marselio Baikejevo smūgio (57:45).

Pratęsimo metu jau „Juodupė“ diktavo savo sąlygas, kai prasižengė Darius Janušonis ir buvo žaidžiama keturiese prieš tris. Tačiau įvarčio pelnyti nepavyko ir buvo mušami baudiniai.

Jų metu taiklus buvo tik antrosios serijos Artūro Katulio metimas, nulėmęs „Juodupės“ pergalę.

Nugalėtojai į varžovų vertus metė net 64 kartus, „Rokiškis“ – 25.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks ketvirtadienį, 20.15 val., kai Vilniuje, Pramogų arenos didžiojoje aikštėje Vilniaus „Geležinis vilkas“ priims Vilniaus „Hockey Punks“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          5  5  0  0   0   36:12  15
2. Juodupės „Juodupė“            5  3  1  0   1   26:9   11
3. Vilniaus „Hockey Punks“       7  3  1  0   3   33:27  11
4. Rokiškio „Rokiškis“           6  2  0  1   3   16:21   7
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“   6  1  0  1   4   15:39   4
6. Kauno „Tigrai“                5  1  0  0   4   11:29   3