Titulinis » Naujienos » „Arystan“ su trimis lietuviais pralaimėjo ir antrąsias pusfinalio serijos rungtynes

2013-03-28

Antrąjį pralaimėjimą aukščiausios Kazachstano ledo ritulio lygos pusfinalio serijoje patyrė Tado ir Donato Kumeliauskų bei Arnoldo Boso atstovaujama Temirtau „Arystan“ ekipa.

„Arystan“ ketvirtadienį svečiuose 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) nusileido Pavlodaro „Irtysh“ ledo ritulininkams ir serijoje iki 4 pergalių atsilieka jau 0:2.

D.Kumeliauskas ir A.Bosas šiose rungtynėse gavo po 2 baudos minutes, o T.Kumeliauskas nepasižymėjo.

„Arystan“ pirmieji išsiveržė į priekį po Andrejaus Jeršovo (23:51 min.) įvarčio, bet dar antrajame kėlinyje tikslūs Maksimo Blinovo (25:49) bei Roberto Hunos (27:17) smūgiai persvėrė rezultatą „Irtysh“ naudai, o įgytos persvaros šeimininkai nebeiššvaistė iki finalinės rungtynių sirenos.

T.Kumeliauskas šiame sezone per 55 rungtynes pelnė 26 įvarčius ir atliko 19 rezultatyvių perdavimų. D.Kumeliauskas per 49 žaistus susitikimus pasižymėjo 17 įvarčių ir 21 rezultatyviu perdavimu, o A.Boso sąskaitoje per 52 mačus – 8 įvarčiai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Trečiosios serijos rungtynės jau bus žaidžiamos Temirtau kovo 31 dieną.