Titulinis » Naujienos » Apylygėje kovoje „Kaunas Hockey“ nugalėjo Vilniaus „Ober-Haus“ (FOTO)

Apylygėje kovoje „Kaunas Hockey“ nugalėjo Vilniaus „Ober-Haus“ (FOTO)

2021-10-26
 Spalio 25-ąją Kaune sužaistos trečiosios LRML čempionato rungtynės. Aikštės šeimininkas „Kaunas Hockey“ palaužė Vilniaus „Ober-Haus“ komandą rezultatu 6:4 (2:2, 1:0, 3:2). Namų vartus saugojo Modestas Baltrūnas, svečių – Boleslav Konopackij.

Sklandžiau rungtynes pradėjo „Ober-Haus“ ledo ritulininkai. Praėjus trylikai minučių vilniečiai savo sąskaitoje turėjo jau du įvarčius. Pranašumą Vilniaus komandai padovanojo Manto Sakaičio dublis: 0:1, 06:09, rez. perd. Ivan Reis; 0:2, 13:09, rez. perd. Mantas Buika, Gintautas Bulauka. Kauniečių atsako ilgai laukti neteko – rezultatas išlygintas dviem efektingais įvarčiais. Pirmąjį „Kaunas Hockey“ komandos įvartį įmušė Vincentas Putrius (1:2, 14:53, rez. perd. Olegas Krugliakovas, Paulius Bigenis). Išlyginamojo įvarčio autorius – Elvinas Malcius (2:2, 17:10, rez. perd. Sergej Obožin, Marius Šukys).

„Kaunas Hockey“ nepaleido sėkmės ir antrajame kėlinyje. Prasidėjus kėliniui ir kauniečiams puolant mažumoje Sergej Obožin individualiu įvarčiu išvedė savo komandą į priekį (3:2, 20:49). Dėl Kauno komandos baudos minučių „Ober-Haus“ turėjo progų atsitiesti, tačiau nesugebėjo išnaudoti savo daugumos aikštėje.

Paskutinis kėlinys prasidėjo įvarčių lietumi: vos per porą minučių pelnyti net 4 įvarčiai. Vilniečiams optimizmo įkvėpė Ivano Reis taiklus metimas (3:3, 41:42, rez. perd. Gintautas Bulauka), o „Ober-Haus“ pranašumas sugrąžintas po Andrejaus Levšunovo metimo (3:4, 42:1, rez. perd. Edvardas Valickas). Netikėtas „Ober-Haus“ spurtas pažadino kauniečius: rezultatą išlygino savarankiškai pelnytas Elvino Malciaus įvartis (4:4, 42:48), o status quo grąžino Andrejaus Voronovo tikslus metimas (5:4, 43:14, rez. perd. Vincentas Putrius). „Ober-Haus“ savo padėtį sukomplikavo baudos minutėmis. Visgi, vilniečiai atlaikė Kauno komandos puolimą net žaisdami trys prieš penkis. Paskutinę minutę Vilniaus ledo ritulininkai šturmavo „Kauno Hockey“ vartus šešiese, tačiau pasivyti oponentus nepavyko, o Kauno komandos pranašumą užtvirtino Pauliaus Bigenio įvartis į tuščius „Ober-Haus“ vartus (6:4, 59:47).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Mantas Sakaitis („Ober-Haus“) ir Sergej Obožin („Kaunas Hockey“).