Titulinis » Naujienos » Antrosios Švedijos ir Rusijos rinktinių pergalės planetos ledo ritulio čempionate Baltarusijos sostinėje

2014-05-12
BNS informacija
 Antrą pergalę Baltarusijos sostinėje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionato antrojo turo mače iškovojo bei į antrąją vietą aštuonių ekipų A grupėje pakilo čempionės titulą ginanti Švedijos (5 tšk.) rinktinė, kuri po baudinių serijos 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje esančius Čekijos (3 tšk.) ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Danija 2 0 0 0 2 3:7 0

Antrą pergalę aštuonių komandų B grupėje iškovojo bei lydere tapo keturiskart Senojo žemyno čempionė Rusijos (6 tšk.) komanda, sekmadienį 4:2 (2:1, 2:1, 0:0) įveikusi ketvirtąją vietą

praėjusių metų pirmenybėse užėmusią bei antrą nesėkmę iš eilės patyrusią Suomijos ekipą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Šveicarija 2 0 0 0 2 2:8 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.