Titulinis » Naujienos » Antrose rungtynėse Lietuvos rinktinė nusileido baltarusiams

Antrose rungtynėse Lietuvos rinktinė nusileido baltarusiams

2013-04-08
NLRL informacija

Lietuvos nacionalinė ledo ritulio rinktinė sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes prieš pasaulio ledo ritulio čempionato I-o diviziono B grupės kovas Donecke, Ukrainoje. Lietuvos komanda 3:6 (2:0, 1:3, 0:3) nusileido Minsko „Junost“ (Baltarusija) komandai, kuri atkeršijo už pralaimėjimą pirmose rungtynėse 3:1.

Lietuvos komanda galingai pradėjo dvikovą ir po Artūro Katulio (04:40) ir Dovydo Kulevičiaus (11:18) smūgių pirmavo 2:0.

Baltarusiai antrajame kėlinyje atsakė trimis įvarčiais, o antrą pelnė mažumoje. Lietuvos rinktinė atsakė D.Kulevičiaus įvarčiu (36:26).

Paskutiniajame kėlinyje „Junost“ ekipa du kartus išnaudojo kiekybinę persvarą, pridėjo dar vieną įvartį ir nugalėjo Lietuvos komandą 6:3.

„Pirmajame kėlinyje žaidėme gerai, ką liudija ir du puikūs įvarčiai, kuriuos būtų negėda parodyti ir aukštesnės klasės rinktinėms. Tačiau vėliau klaidos žaidžiant daugumoje, mažumoje sutrukdė mums tinkamai sužaisti su varžovais. Visi baltarusių įvarčiai buvo pelnyti ne didesniu nei metro atstumu nuo vartų, tad prie šio gynybos elemento teks padirbėti. Taip pat ateinančią savaitę tobulinsime žaidimą daugumoje ir mažumoje“,- po antrųjų rungtynių sakė rinktinės vyriausiasis treneris Berndas Haake.

Lietuvos rinktinė dviejų savaičių pasiruošimą pasaulio čempionato kovoms baigs penktadienį. Šeštadienį komanda per Maskvą išskris į Donecką, kur sekmadienį pirmosiose rungtynėse susikaus su Lenkijos rinktine.

Pasaulio čempionate balandžio 14 – 20 dienomis, I-ajame divizione A grupėje Lietuvos rinktinė dar kovos su Ukrainos, Olandijos, Rumunijos ir Estijos komandomis.