Titulinis » Naujienos » Antrose kontrolinėse rungtynėse Lietuvos moterų rinktinė nugalėjo Ukrainos ledo ritulininkes (VIDEO)

2023-12-15
 Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė sėkmingai užbaigė stovyklą Kaune.

Penktadienį antrose kontrolinėse rungtynėse lietuvės 3:1 nugalėjo Ukrainos nacionalinę rinktinę. Mūsų šalies atstovėms pavyko atsitiesti po vakar patirto dramatiško pralaimėjimo 1:2.

Po abejoms rinktinėms nerezultatyviai pasibaigusio pirmojo kėlinio, Lietuvos rinktinė netruko įsiveržti į priekį antrajame kėlinyje. Varžovių zonoje ritulį perėmusi Klara Miuller nieko nelaukdama iš krašto pasiuntė jį į viršutinį oponenčių vartų kampą (20:22).

Ukrainos rinktinei išlyginti rezultatą pavyko kėlinio pabaigoje, kai Elizabetė Alipova rado plyšį Lietuvos rinktinės gynyboje.

Antrojo kėlinio pabaigoje prieš viena prieš vartininkę buvo iššokusi K. Miuller. Visgi, jos metimas tikslo nepasiekė.

Trečiajame kėlinyje lietuvėms pavyko realizuoti daugumą. Kraštu prasiveržusi Emilija Tučiūtė pasiuntė ritulį į vartų viršų (49:39).

Rungtynių pabaigoje varžovės rizikavo keisdamos vartininkę šeštąją aikštės žaidėja, bet mūsų šalies atstovės užtikrintai žaidė gynyboje ir susikūrė progą padidinti persvarą. Į tuščius vartus ritulį pasiuntė Gabija Griniūtė (59:54, rez. perd. Agnė Vyšniauskaitė).

Geriausia žaidėja Lietuvos rinktinėje išrinkta vartininkė Aušra Norkūnienė.