Titulinis » Naujienos » Antrose „Kaunas City“ ir Rygos „Dinamo“ rungtynėse triumfavo latviai

Antrose „Kaunas City“ ir Rygos „Dinamo“ rungtynėse triumfavo latviai

2023-01-15
Optibet ledo ritulio lygoje antrąsias tarpusavio rungtynes šį savaitgalį sužaidė „Kaunas City“ ir Rygos „Dinamo“ klubai.

Rygoje vykusiose rungtynėse sekmadienį savo pranašumą 5:2 įrodė šeimininkė „Dinamo“ komanda. Priminsime, jog vakar dieną vykusiose rungtynėse 5:1 triumfavo „Kaunas City“ klubas.

Skirtingai nuo pirmųjų rungtynių, šįkart pirmajame kėlinyje visiškai dominavo rungtynių šeimininkai. Per pirmąsias dvidešimt minučių net 19 metimų atlikusi „Dinamo“ komanda tris kartus įveikė „Kaunas City“ gynybą. Įvarčiais pasižymėjo Kristianas Zeltsas (03:45, rez. perd. Robertas Potapenko), Emilis Ezitis (09:01, rez. perd. Juris Zieminšas, Mikelis Redlihas) ir Erikas Novickis (18:05, rez. perd. Gustas Jegorovas).

Į tris tikslias oponentų atakas kauniečiams pavyko atsakyti tik kartą. Ritulį į vartų tinklą pasiuntė komandos kapitonas Lukas Žukauskas (10:45, rez. perd. Daniyaras Gabdullinas).

Antrajame kėlinyje „Kaunas City“ turėjo savo progų sušvelninti rezultatą, bet jų išnaudoti jiems nepavyko, o kėlinio gale „Dinamo“ juos nubaudė dar dviem įvarčiais. Antruosius savo įvarčius pelnė E. Novickis (37:19, rez. perd. Kristoferis Petrinšas) ir E. Ezitis (38:01, rez. perd. J. Zieminšas, M. Redlihas).

Per trečiąjį rungtynių kėlinį kauniečiai sušvelnino varžovų persvarą po Nursultano Belgibayevo (48:35 rez. perd. Kostas Gusevas) tikslaus metimo, bet sugrįžti į rungtynes jiems nepavyko. Be įvarčių baigėsi ir visi bandymai vartininką keisti šeštuoju aikštės žaidėju.