Titulinis » Naujienos » Antroji Latvijos ledo ritulininkų nesėkmė Sočio olimpinėse žaidynėse

Antroji Latvijos ledo ritulininkų nesėkmė Sočio olimpinėse žaidynėse

2014-02-14
BNS informacija
Antrąją nesėkmę Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyre patyrė Latvijos rinktinė.

Penktadienį pirmosiose antrojo turo rungtynėse C grupės autsaideriais tapę Latvijos ledo ritulininkai 2:4 (1:2, 1:2, 0:0) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiai Čekijos komandai.
Po įvartį į čekų vartus įmušė Janis Spruktas (13:05) ir Herbertas Vasiljevas (22:45).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Martinas Eratas (10:10), penktoje olimpiadoje dalyvaujantis bei šeštadienį 42-ąjį gimtadienį švęsiantis Jaromiras Jagras (19:29), Jakubas Voračekas (27:06) ir Marekas Zidlicky's (37:02).

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Švedija              1 1 0 0 0  4:2  3
2. Šveicarija         1 1 0 0 0  1:0  3
3. Čekija               2 1 0 0 1  6:6  3
4. Latvija              2 0 0 0 2  2:5  0

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. JAV                   1 1 0 0 0  7:1  3
2. Rusija              1 1 0 0 0  5:2  3
3. Slovėnija          1 0 0 0 1  2:5  0
4. Slovakija          1 0 0 0 1  1:7  0

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Suomija            1 1 0 0 0  8:4  3
2. Kanada             1 1 0 0 0  3:1  3
3. Norvegija          1 0 0 0 1  1:3  0
4. Austrija             1 0 0 0 1  4:8  0

Į turnyro ketvirtfinalį pateks visų trijų grupių nugalėtojos, bei geriausia antrąją vietą užėmusi komanda. Kitos rinktinės atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.