Titulinis » Naujienos » Antroji čempionato diena - laukia svarbi akistata dėl medalių

Antroji čempionato diena - laukia svarbi akistata dėl medalių

2024-04-28
hockey.lt informacija
 
Sekmadienį tęsiasi „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ turnyro kovos. Šešios čempionate dalyvaujančios komandos stos į antrąsias savo rungtynes.
 
Pirmąją turnyro dieną Lietuvos rinktinei pavyko pergalingai pradėti čempionatą. Surakinę oponentų puolimą Lietuvos rinktinės atstovai 3:0 nugalėjo Ispanijos ledo ritulininkus.
 
Rungtynių pradžia buvo nelengva: pralaužti oponentų gynybą lietuviams pavyko tik antrajame kėlinyje, kai įvartį pelnė Tadas Kumeliauskas. Vėliau savo įvarčiais rezultatą padidino Paulius Gintautas ir Laisvydas Kudrevičius. Pastarajam tai buvo pirmasis įvartis rinktinės gretose.
 
„Tiesiog taip jau susiklostė, jog pastaruosius turnyrus įvarčiu pradedu aš. Dėl to smagu. Turime jaunesnių žaidėjų, jie galbūt labiau jaudinasi, o mes labiau patyrę žaidėjai stengiamės žaisti ramiau“, - po pergalės kalbėjo T. Kumeliauskas.
 
Po trijų pirmųjų rungtynių pergalėmis taip pat jau džiaugėsi Kinijos ir Ukrainos rinktinės. Kinijos atstovai 3:0 nugalėjo Nyderlandus, o ukrainiečiai 8:0 sutriuškino Estijos rinktinę.
 
Antrąją turnyro dieną pradės akistata tarp Kinijos ir Ispanijos. Abi rinktinės skirtingai pradėjo čempionatą, o ši akistata gali lemti tai, kuriai rinktinei bus ramiau galvojant apie išlikimą turnyre.
 
Lietuvos rinktinė į kovą „Twinsbet“ arenoje vėl stos 16:00 val. Šiandien Lietuvos ledo ritulininkai rungtyniaus su Estijos komanda. Abi rinktinės tikisi čempionatą pabaigti su medaliais, tad ši kova bus svarbi dėl to, kurios spalvos medaliais pasidabins rinktinės.
 
Po skaudaus pralaimėjimo ukrainiečiams, Estijos rinktinės atstovai į šią akistatą kils su mintimis įrodyti, jog tai buvo tik atsitiktinumas. Antrasis pralaimėjimas komplikuotų estų galimybes laimės tauresnės prabos, nei bronzos, medalius.
 
Lietuvos rinktinė į šias rungtynes žengia su dideliu noru pratęsti pergalių seriją. Rungtynės su Estijos rinktine žada dar aštresnę kovą, nei dvikova su ispanais, bet rinktinė pasiruošusi laukiančiam iššūkiui.
 
Abi šios rinktinės prieš čempionatą stojo į kontrolines rungtynes. Tuomet Rygoje 3:1 laimėjo Lietuvos rinktinė, bet abi komandos dar laukė savo lyderių.
 
Finalinėse šios dienos rungtynėse ant ledo susikaus Ukrainos ir Nyderlandų rinktinės. Savo galybę pirmajame ture pademonstravę ukrainiečiai bus ir šios akistatos favoritai, o rungtynėse galima laukti ir didelio kiekio įvarčių.
 
Balandžio 27 – gegužės 3 dienomis Vilnių sudrebins „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ kovos. Įsigyti bilietus į „Twinsbet“ arenoje vyksiantį renginį galite bilietai.lt portale.