Titulinis » Naujienos » Antroji akistata tarp Vilniaus „Orakulo“ ir Kauno „Bizonų-Ekobazės“ vėl baigėsi vilniečių pergale (FOTO)

2022-02-21
 Vasario 21 d. Vilniaus „Pramogų arenos“ ledą kaitino LRML čempionatų grandų kova: Vilniaus „Orakulas“ stojo antrajam mūšiui su Kauno „Bizonų-Ekobazės“ komanda. Pirmajame rate Kaune sužaistose rungtynėse „Orakulas“ įveikė kauniečius rezultatu 3:5. Antrojo rato susitikime Vilniuje kurį laiką varžovai žaidė lygiosiomis, antroje rungtynių pusėje Kauno komanda spurtavo ir atsiplėšė nuo vilniečių, tačiau trečiasis kėlinys sudėjo visus taškus ant „i“ – „Orakulas“ įvarčių lietumi nukarūnavo „bizonus“. „Orakulo“ vartus sergėjo Boleslav Konopackij, „Bizonų-Ekobazės“ vartai patikėti Tomui Urbonui.

Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomos – komandos apsikeitė įvarčiais. Pirmą rungtynių įvartį įsirašė „Orakulo“ žaidėjas Artūras Grigonis (1:0, 09:09, rez. perd. Jurij Goriančikov). Po poros minučių akistatą su vilniečių vartininku laimėjo Adas Kirdeikis (1:1, 10:54).

Antrajame kėlinyje Vilniaus komanda vėl išsiveržė į priekį: išlaukęs momento ir perdavimo į kauniečių vartų kampą, ritulį į vartus įbruko Nikolajus Sidorov (2:1, 22:56, rez. perd. Jurij Goriančikov, Artiom Sidorov). Vėliau sekė „Bizonų-Ekobazės“ komandos spurtas. Prie jo pradžios svariai prisidėjo Antanas Rukšėnas, pelnęs du įvarčius iš eilės: išlyginamąjį (2:2, 34:33, rez. perd. Antanas Patapavičius) ir išvedusį „bizonus“ į priekį (2:3, 39:13, rez. perd. Michail Starkov). „Orakulas“ sunkiai tvarkėsi su pasikeitusia situacija: vos išmetus ritulį aikštes centre ataką rezultatyviai užbaigė „bizonas“ Marius Kubilius (2:4, 39:31, rez. perd. Dovydas Žiūkas).

Antro kėlinio dominantės ėmė keistis, kai Kauno komandai turint kiekybinę žaidėjų persvarą ritulį į jų vartus pasiuntė vienas taikliausių „Orakulo“ žaidėjų Artiom Sidorov (3:4, 43:37, rez. perd. Nikolajus Sidorov). Įpusėjus trečiajam kėlniui „Orakulas“ išlygino rezultatą. Įvarčio autorius – Artūras Grigonis (4:4, 51:07, rez. perd. Artiom Sidorov). Pergalingą Vilniaus komandai ir paskutinį susitikimo įvartį 55-ąją minutę įmušė Artūras Adomavičius (5:4, 54:41, rez. perd. Pavel Nogtev).

Geriausi akistatos žaidėjai – Artūras Grigonis („Orakulas“) ir Artūras Gavrilovas („Bizonai-Ekobazė“).