Titulinis » Naujienos » Antroje rungtynių dalyje pranašumą įrodę lenkai paliko lietuvius be pergalių

Antroje rungtynių dalyje pranašumą įrodę lenkai paliko lietuvius be pergalių

2023-11-11
Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė baigė savo pasirodymą „Baltic Cup“ turnyre Lenkijoje.

Paskutinėse turnyro rungtynėse lietuviai 1:5 nusileido turnyro šeimininkams lenkams. Po trijų rungtynių taškų neiškovoję lietuviai tarp keturių šalių komandų liko paskutiniai.

Pirmajame kėlinyje varžovai dažnai atakavo į lietuvių vartus, bet su dauguma metimų susitvarkė Lietuvos rinktinės vartininkas Artūras Pavliukovas. Tiesa, kartą iš arti Igoriui Smalui pavyko įveikti vartininko gynybą ir Lenkijos rinktinė po pirmųjų 20 minučių turėjo vieno įvarčio pranašumą (08:11, rez. perd. Damianas Tyczynskis).

Po pirmosios pertraukos lenkai toliau bandė didinti savo persvarą, tačiau net ir žaisdama mažumoje Lietuvos rinktinė sugebėjo rezultatą išlyginti. Gražiai oponentų gynėją suklaidinęs Paulius Gintautas iššoko vienas prieš vartininką ir nors jam neliko daug laiko priimti sprendimą, jis pasiuntė ritulį į viršutinį vartų kampą (26:47, rez. perd. Herkus Marcinkevičius).

Po pelnyto įvarčio Lietuvos rinktinė kuriam laikui perėmė iniciatyvą ir patys turėjo galimybių daugumoje, bet jos liko neišnaudotos.

Kėlinio pabaigoje savo klasę pademonstravo Alanas Lyszczarczykas, kuris suklaidinęs vartininką gražiu klaidinamu judesiu bei nepaliko jam jokių vilčių (38:18, rez. perd. Patrykas Krezolekas, Oskaras Jaskiewiczas).

Trečiajame kėlinyje lietuviai toliau rinkosi pražangas, o jas lenkai vertė įvarčiais. Bartlomiejus Jeziorskis (45:10, rez. perd. D. Tyczynskis, Oliwier Kurnickis) ir Jaubas Bukowskis (51:33, rez. perd. D. Tyczynskis, B. Jeziorskis) realizavo viengubą, o A. Lyszczarczykas – dvigubą kiekybinę persvarą (51:06, rez. perd. O. Jaskiewiczas, Filipas Komorskis).