Titulinis » Naujienos » Antroje „Kaunas City“ dvikovoje per dvi dienas - varžovų revanšas

Antroje „Kaunas City“ dvikovoje per dvi dienas - varžovų revanšas

2023-11-19
„Kaunas City“ komandai nepavyko antrą kartą nugalėti vienų iš OHL Baltijos ledo ritulio čempionato lyderių.

Sekmadienį žaisdami antrąsias rungtynes per dvi dienas kauniečiai 3:6 nusileido „Kurbads“ ledo ritulininkams. Priminsime, jog vakar vykusiose šių komandų rungtynėse stipresni buvo kauniečiai laimėję rungtynes 5:3.

Šiose rungtynėse „Kurbads“ tiek ir pirmajame, tiek ir antrajame kėliniuose demonstravo puikią progų realizaciją pelnydami po tris įvarčius. Tuo tarpu „Kaunas City“ kiekviename kėlinyje pelnė po įvartį.

Du kartus „Kaunas City“ komandoje tiksliai ritulį į vartus metė Lukas Žukauskas, o vieną įvartį pridėjo Ondrejus Machala. „Kurbads“ gretose dusyk pasižymėjo Matisas Birinšas, po kartą – Jekabas Silinšas, Robertas Jekimovas, Artūras Mickevičsas ir Renaras Ciprusas.

Į kovas OHL Baltijos čempionate „Kaunas City“ sugrįš kitą šeštadienį, kai varžysis su „Prizma“ komanda.