Titulinis » Naujienos » Antrasis Dainiaus Zubraus rezultatyvus perdavimas NHL reguliariajame sezone šį sezoną

2016-03-01
BNS informacija
 Trisdešimt ketvirtą pergalę 62-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į šeštą vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilo San Chosė „Sharks“ (74 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.

Pirmadienį savo aikštėje 16,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai po ypač sėkmingo trečiojo kėlinio – 6:2 (2:1, 1:1, 3:0) – nugalėjo 33-ą nesėkmę per 63 susitikimus patyrusią bei tryliktojoje pozicijoje šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje esančią Monrealio „Canadiens“ (65 taškai) komandą.

Per 14 žaidimo minučių (13:55) lietuvis nė karto nemetė į varžovų vartus, tačiau atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus per 32 rungtynes pelnė 3 įvarčius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 baudos minučių. Tai buvo jau 1275-osios lietuvio rungtynės karjeroje NHL ir jis tarp daugiausiai NHL istorijoje susitikimų sužaidusių ledo ritulininkų užima 68-ą vietą.

Po Lietuvos ledo ritulininko tikslaus perdavimo trečiojo kėlinio pradžioje Melkeris Karlssonas (42:14) padidino šeimininkų pranašumą iki 4:2.

Dar du įvarčius į svečių vartus įmušė Joe Pavelskis (15:55 ir 54:50), po vieną – Joe Thorntonas (3:11), Brentas Burnsas (23:11) ir Nickas Spalingas (43:37).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Brendanas Gallagheris (5:26) ir Torrey Mitchellas (32:32).