Titulinis » Naujienos » Antra "Lokių - Poseidono" pergalė

Antra "Lokių - Poseidono" pergalė

2014-10-19
 Dar vieną pergalę atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate pasiekė Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“, kurie šeštadienio vakarą namų arenoje 6:3 (2:1, 4:2, 0:0) palaužė Rokiškio „Rokiškį“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Aikštelės šeimininkai nė karto neleido varžovams pirmauti ir po Dominyko Škadausko įvarčio daugumoje (02:44) ir Laisvydo Kudrevičiaus (04:46) taiklaus smūgio pirmavo 2:0.

„Rokiškis“ pirmajame kėlinyje atsakė Simo Sakaičio (14:51) metimu  - 2:1.

Antrajame kėlinyje „Lokiai – Poseidonas“ įgijo lemiamą persvarą. Andrejus Prichodko (22:44) padidino persvarą iki dviejų įvarčių, ir nors S.Sakaitis „Rokiškiui“ pelnė dar vieną įvartį (22:54), elektrėniškiai varžovams rezultato išlyginti neleido.

D.Škadauskas (35:23) padidino skirtumą iki 4:2. Rokiškėnas Dominykas Deksnys dar kartą sumažino komandos atsilikimą iki minimumo (38:15), tačiau vėliau įvarčius mušė tik šeimininkai.

A.Poškus (38:34) ir Nickas Aubinas (39:09) per pusę minutės pasiuntė du įvarčius į varžovų vartus ir padėjo tašką rungtynėse.

Trečiajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo.

„Lokiai – Poseidonas“ – „Rokiškis“ 6:3 (2:1, 4:2, 0:0).
„Lokiai – Poseidonas“: D.Škadauskas, A.Poškus po 2, L.Kudrevičius, A.Prichodko, A.Poškus, N.Aubinas po 1 įvartį.
„Rokiškis“: S.Sakaitis 2, D.Deksnys 1 įvartis.