Titulinis » Naujienos » A.Katulio penkių įvarčių šou Juodupėje

A.Katulio penkių įvarčių šou Juodupėje

2016-01-17
 Ir toliau sėkmingai Lietuvos ledo ritulio čempionate rungtyniauja šiaurės Lietuvos komandos. Juodupės „Juodupė“ savojo aikštelėje gryname ore 8:3 (4:2, 2:0, 2:1) įveikė Vilniaus „Geležinio vilko“ jaunimą.

Šeimininkai su vienais čempionato autsaiderių buksavo tik pusę kėlinio. Vilniečiai pirmieji išsiveržė į priekį (Kostas Kirilovas, 04:10), „Juodupė lygino rezultatą, kai pasižymėjo Artūras Katulis (05:22, dauguma). Komandos lyderis A.Katulis dar kartą pasižymėjo (07:17) ir išvedė komandą į priekį. „Geležinis vilkas“ dar kartą išlygino rezultatą, kai įvartį pelnė Artiomas Sidorovas (10:00), tačiau įsibėgėjęs buvęs Lietuvos rinktinės kapitonas A.Katulis tęsė savo šou ir pelnė trečią įvartį iš eilės (14:19, dauguma). Įvartį pridėjo ir Rokas Bazys (15:10) ir „Juodupė“ atitrūko.

Antrajame kėlinyje Aleksandras Pavlovskis (21:47) ir R.Bazys (27:29, mažuma) leido „Juodupei“ pasijusti saugiai – 6:2.

Trečiojo kėlinio pradžioje rungtynių nuobaudą už neleistiną varžovo ataką užsidirbo Vaidas Rastenis (5+20 min.) ir „Geležinis vilkas“ bandė pasinaudoti padėtimi švelnindamas santykį po Dominyko Bisturio įvarčio (42:06). Tačiau šeimininkus vėl truktelėjo A.Katulis (43:19, dauguma, 49:04, dauguma) ir po dar dviejų jo įvarčių rungtynių baigtis tapo aiški. 35-erių A.Katulis, olimpinės rinktinės kandidatas, prisiminė savo geriausius laikus ir šiose rungtynėse iš viso pelnė net 5 įvarčius.