Titulinis » Naujienos » „Airwell Energijai“ nepavyko iškovoti taškų ir antrose savaitgalio rungtynėse

„Airwell Energijai“ nepavyko iškovoti taškų ir antrose savaitgalio rungtynėse

2024-01-28
Elektrėnų „Airwell Energijai“ nepavyko papildyti savo taškų sąskaitos Latvijoje vykusiose rungtynėse.

Sekmadienį elektrėniškiai antrą kartą per dvi dienas nusileido „Kurbads“ komandai. Rungtynės baigėsi latvių pergale rezultatu 3:8. Priminsime, jog vakar šių komandų akistatą „Kurbads“ laimėjo net 11:2.

Kaip ir pirmose rungtynėse, „Kurbads“ visus klausimus atsakė dar pirmajame kėlinyje, pelnydami keturis įvarčius be atsako. Tiesa, skirtingai nei vakar, po 20 žaidimo minučių „Airwell Energijai“ pavyko kiek išlyginti žaidimą ir likusius du kėlinius jie pralaimėjo bendru rezultatu 3:4.

„Airwell Energijos“ įvarčius šiandien pelnė Donatas Kumeliauskas, Kipras Grabliauskas ir Povilas Verenis. „Kurbads“ gretose Aleksandras Novikovas ritulį į vartus siuntė dukart, Artūras Tomsonas, Davidas Livšicsas, Davis Straupe, Artūras Ozolinšas, Aleksandras Biškinsas ir Artūras Mickevičsas – po kartą.