Titulinis » Naujienos » „Airwell Energija“ pristabdė Rygos „Dinamo“ puolimą, bet pergale džiaugėsi latviai (VIDEO)

„Airwell Energija“ pristabdė Rygos „Dinamo“ puolimą, bet pergale džiaugėsi latviai (VIDEO)

2022-09-24
hockey.lt informacija
Šeštadienį pirmą kartą šiame sezone Lietuvoje rungtynes sužaidė legendinė Rygos „Dinamo“, kuri mūsų šalyje žaidė Optibet ledo ritulio lygos rungtynes.
 
Elektrėnų ledo rūmuose vykusiose rungtynėse „Airwell Energija“ prieš garsųjį Latvijos klubą patyrė pralaimėjimą 0:5. Tiesa, du iš šių įvarčių krito jau paskutinę susitikimo minutę.
 
 
Pirmajame kėlinyje „Airwell Energija“ sugebėjo sėkmingai stabdyti varžovų atakas, o ne kartą ir patys elektrėniškiai kūrė pavojų prie „Dinamo“ vartų. Visgi, jau pačioje kėlinio pabaigoje, žaisdami daugumoje Rygos klubo atstovai pelnė pirmąjį susitikimo įvartį. Komandos draugo aštrų perdavimą uždarė Reinis Martinšas Lejniekas (19:47, rez. perd. Reinis Demiteris, Georgijus Pujacas).
 
Antrajame kėlinyje Rygos „Dinamo“ padvigubino savo pranašumą po Kristianio Zeltso (24:05, rez. perd. Rūdolfas Gustas Lazdinšas) įvarčio, o įpusėjus rungtynėms Emilis Ezitis realizavo dar vieną daugumą po „Airwell Energijos“ nuobaudos (30:09, rez. perd. Maris Jasas, Aleksandras Galkinas).
 
Savųjų progų „Airwell Energija“ turėjo ir trečiajame kėlinyje, bet elektrėniškių atakų užbaigimui trūko tikslumo, o paskutinę susitikimo minutę „Dinamo“ dar dviem įvarčiais padidino savo pranašumą iki penkių. Dvidešimties sekundžių atkarpoje įvarčiais pasižymėjo Dominikas Marcinkevičas (59:07, rez. perd. Didzis Jansonas, A. Galkinas) ir Juris Zieminšas (59:27).
 
 
„Airwell Energijos“ treneris Arūnas Aleinikovas po rungtynių pasidžiaugė savo komandos tobulėjimu bei pripažino, jog paskutinius įvarčius varžovai pelnė dėl per didelio jo auklėtinių noro pasižymėti rungtynėse.
 
„Vaizdas neblogas, mes po truputį augume ir tobulėjame. Žinoma mums dar trūksta patirties ir žaidimo jautimo, nes čiuožiame tik porą savaičių. Visgi, atsiranda braižas, žaidėjai pradeda suprasti ko iš jų reikalaujama ir nors dar yra taisytinų dalykų, bendras vaizdas po truputį darosi vis geresnis. Rungtynių pabaigoje praleidome porą įvarčių, kai visi jau galvojo kaip įmušti įvartį, bet dėl to nieko baisaus nematau“, - apie komandos pasirodymą kalbėjo A. Aleinikovas.
 
„Dinamo“ žaidėjo Kristiano Zeltso teigimu, komandai susitikimą kiek apsunkino ilga kelionė iš Rygos, o rytoj jis tikisi, jog rygiečiams pavyks dažniau realizuoti savo progas.
 
„Čia atvykome po penkių valandų kelionės, tad mūsų kojos buvo kiek pavargusios po ilgo laikotarpio autobuse. Visgi, iškovojome pergalę ir nors galėjome įmušti daugiau, 5:0 yra geras rezultatas prieš laukiantį antrą susitikimą rytoj. Žaidėme neblogai, tačiau kartais nesugebėjome pasiųsti ritulio į vartus. Manau, kad rytoj prisitaikysime ir pasižymėsime dar dažniau“, - po rungtynių pasisakė K. Zeltsas.
 
Rytoj 13:00 val. šios komandos Elektrėnuose žais antrąsias tarpusavio rungtynes.