Titulinis » Naujienos » „Airwell Energija“ namų arenoje padovanojo pergalę prieš latvius (VIDEO)

„Airwell Energija“ namų arenoje padovanojo pergalę prieš latvius (VIDEO)

2024-02-17
 Elektrėnų „Airwell Energija“ sugebėjo namuose susirinkusius žiūrovus pradžiuginti pergale prieš Latvijos klubą.

Šeštadienį į Elektrėnus atvyko vietą atkrintamosiose varžybose jau turinti „Prizma“ komanda. Visgi, latviai namo grįžo be taškų: „Airwell Energija“ laimėjo 3:2.

Rungtynes puikiai pradėję elektrėniškiai jau šeštąją minutę įsiveržė į priekį. Metimu atbula ranka pasižymėjo Artemas Redko (05:51, rez. perd. Vakaris Čižas, Karolis Krasilnikovas).

Negana to, po nepilnų dviejų minučių jų pranašumas jau buvo dvigubas. Įvartį pelnė Tadas Kumeliauskas (07:21, rez. perd. Egidijus Binkulis, K. Krasilnikovas).

Antrajame kėlinyje „Airwell Energija“ kone visą laiką praleido gindamasi, bet jiems pavyko šias 20 minučių išlaikyti savo vartus nepramuštus.

Visgi, trečiajame kėlinyje varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą. Įvarčiais pasižymėjo Edijus Brahmanis ir Kristapas Milleris.

Rungtynių likimą nulėmė T. Kumeliauskas. Būtent jo įvartis likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes tapo lemiamu (55:44, rez. perd. Povilas Verenis, Donatas Kumeliauskas).