Titulinis » Naujienos » „Airwell Energija“ ir antrą kartą krito prieš „MOGO/LSPA“ (VIDEO)

„Airwell Energija“ ir antrą kartą krito prieš „MOGO/LSPA“ (VIDEO)

2023-11-05
 Elektrėnų „Airwell Energijai“ nepavyko prieš OHL Baltijos čempionato pertrauką papildyti savo taškų kraičio.

Sekmadienį antrą dieną iš eilės prieš „Mogo/LSPA“ žaidę elektrėniškiai pralaimėjo rungtynes 0:4. Priminsime, jog vakar tarpusavio dvikova buvo kur kas rezultatyvesnė, bet ją taip pat 10:2 laimėjo latviai.

Latvijos klubas šiose rungtynėse šeimininkams leido atlikti vos 12 metimų, kuriuos visus atrėmė jų vartininkas. Tuo tarpu „Airwell Energijos“ gynybos ramsčiui Maximui Duvei teko kur kas didesnis krūvis – latviai atliko 45 metimus.

Du įvarčius šioje akistatoje pelnė Ričardas Purinšas, po kartą tiksliai į vartus metė Gintas Meija ir Antonas Sinegubovas.

Po šios dvikovos OHL Baltijos čempionate bus 10 dienų pertrauka, per kurią varžysis nacionalinės rinktinės. Į kovas „Airwell Energija“ sugrįš jau lapkričio 15 dieną.