Titulinis » Naujienos » „Airwell Energija“ dar kartą nusileido Rygos „Dinamo“ ledo ritulininkams

„Airwell Energija“ dar kartą nusileido Rygos „Dinamo“ ledo ritulininkams

2022-10-29
Šeštadienį Rygoje trečią kartą šiame Optibet ledo ritulio lygos sezone tarpusavyje susikovė Elektrėnų „Airwell Energijos“ ir Rygos „Dinamo“ komandos.

Prieš garsiausią Latvijos klubą elektrėniškiai ir toliau lieka be taškų – rungtynėse rezultatu 7:3 triumfavo tiksliau žaidę „Dinamo“ ledo ritulininkai.

Pirmoji rungtynėse pasižymėjo Rygos „Dinamo“ komanda, kuriai po tolimo metimo įvartį pelnė Reinis Demiteris (05:34, rez. perd. Koba Jasas, Emilis Ezitis). Visgi, elektrėniškiai sugebėjo išlyginti rezultatą, kai varžovų vartininkui nesustabdžius ritulio pakartotiniu bandymu tikslą pasiekė Dominykas Škadauskas (09:24, rez. perd. Kipras Grabliauskas).

Pranašumą Rygos klubui sugrąžino Juris Zieminšas (12:56, rez. perd. K. Jasas, E. Ezitis), o „Airwell Energija“ kėlinio pabaigoje turėjo dvi progas žaisti daugumoje, bet abu kartus jiems daugumos realizuoti nepavyko.

Prasidėjus antrajam kėliniui Yaroslavas Panchenko antrą kartą rungtynėse atstatė lygybę (22:53, rez. perd. Klymentijus Lysakas, Oleksandras Zaruba), bet vėliau iniciatyvą į savo rankas tvirtai perėmė „Dinamo“. Dar antrajame kėlinyje jie sugebėjo pelnyti penkis įvarčius be atsako. Dukart pasižymėjo Emilis Ezitis, o po kartą Sandis Grinbergas, J. Zieminšas ir Martinšas Porejis.

Nepaisant nesėkmingo antrojo kėlinio „Airwell Energija“ nenuleido rankų ir trečiajame kėlinyje pelnė įvartį daugumoje, kai pasižymėjo Matas Mikalauskas (43:26, rez. perd. Danilas Tsarkovskis, Donatas Kumeliauskas). Tiesa, tai buvo viskas ką šiose rungtynėse pavyko pasiekti Elektrėnų klubo atstovams ir nors varžovai trečiajame kėlinyje nepasižymėjo, jie šventė pergalę 7:3.