Titulinis » Naujienos » „Airwell Energija“ dar kartą laimėjo Kaune - nuo čempionų titulo juos skiria viena pergalė (VIDEO)

2024-03-13
 Kovoje dėl Lietuvos ledo ritulio čempionų titulo sužaistos penktosios serijos rungtynėse.

Kaune vykusioje akistatoje „Airwell Energija“ 5:3 nugalėjo šeimininkus „Kaunas City“ atstovus. Serijoje iki 4 pergalių dabar jie pirmauja 3:2, o dar viena pergalė reikštų, jog „Airwell Energija“ nukarūnuotų praėjusio sezono čempionus.

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai, kurie spausdami varžovus užsidirbo teisę žaisti daugumoje. Jos metu puikiai įžaidus ritulį, jį į vartus siuntė Povilas Verenis (8:53, rez. perd. Karolis Krasilnikovas, Tadas Kumeliauskas).

Vos po 37 sekundžių „Airwell Energija“ jau turėjo dviejų įvarčių persvarą. Greitoje atakoje pasižymėjo Mantas Marcinkevičius (09:30, rez. perd. Klymentijus Lysakas)

Elektrėnų klubo pranašumas galėjo būti ir dar didesnis, kai Egidijus Binkulis pataikė į virpstą.

Antrąjį kėlinį „Kaunas City“ pradėjo itin aktyviai ir greitai pelnė įvartį. Iš toli tiksliai iššovė Daniyaras Gabdulinas (21:39)

Visgi, „Airwell Energijai“ pavyko susigrąžinti dviejų įvarčių persvarą. Kelią link vartų surado ir įvartį pelnė Artemas Redko (26:48, rez. perd. K. Lysakas).

Po kelių minučių komandos apsikeitė įvarčiais daugumoje. Elektrėnų klube tikslus buvo Karolis Krasilnikovas (31:40, rez. perd. T. Kumeliauskas, E. Binkulis), o kauniečių klube pasižymėjo Nazaras Ružnikovas (37:29, rez. perd. Denysas Hončarenko, Danielis Klineckis).

Vėliau „Kaunas City“ sudrebino vartų skersinį po Aivaro Bendžiaus metimo, o iki kėlinio pabaigos likus vos trims sekundėms Dmytro Danylenko sušvelnino oponentų persvarą iki minimumo (39:57, rez. perd. Lukas Žukauskas).

Trečiasis kėlinys startavo pavojingomis atakomis abejose aikštės pusėse. Tiesa, jei „Kaunas City“ pateikė į skersinį, tai Tadas Kumeliauskas buvo tikslesnis (43:46, rez. perd. E. Binkulis).

Per likusią rungtynių dalį nė vienai komandai daugiau pasižymėti nepavyko, tad „Airwell Energija“ trečią kartą šioje serijoje įsiveržė į priekį.

Šeštosios serijos rungtynės laukia kovo 15 dieną 19:00 val. Elektrėnuose.