Titulinis » Naujienos » A.Boso ir N.Ališausko įvarčiai privertė Kazachstano lygos lyderius prarasti pirmąjį tašką

2014-09-22
 Apmaudų pralaimėjimą aukščiausioje Kazachstano ledo ritulio lygoje patyrė Donato Kumeliausko, Arnoldo Boso ir Nerijaus Ališausko atstovaujamas Almatos „HC Almaty“ klubas.

Šeštadienį „HC Almaty“ ledo ritulininkai savo arenoje po baudinių serijos 6:7 (2:0, 1:2, 3:4, 0:0, 0:1) pralaimėjo lygos lyderiui Pavlodaro „Irtysh“ klubui. Sėkmingiau rungtynes pradėję šeimininkai pirmavo 2:0, 3:1.

Tuomet tris įvarčius be atsako pelnė „Irtysh“, bet „HC Almaty“ nenuleido rankų ir po tikslių A.Boso (47:27 min.) bei N.Ališausko (53:05) smūgių vėl pirmavo (5:4). 56-ą ir 58-ą rungtynių minutėmis įvarčius pelnę svečiai pirmavo 6:5, bet Dmitrijus Levinskis (58:30) sugebėjo išplėšti pratęsimą.

Per papildomas 5 rungtynių minutes įvarčių nebuvo pelnyta, o baudinių serijoje tikslius smūgius atliko du „Irtysh“ žaidėjai – Tomašas Vakas ir Martinas Hujsa.

„HC Almaty“ (8 tšk.) pakilo į 6-ą vietą tarp 10 klubų, o tik pirmą tašką šiemet praradęs „Irtysh“ (23 tšk.) užtikrintai pirmauja lygoje.