Titulinis » Naujienos » A.Bendžiaus pastangų „Energijai“ Breste neužteko

A.Bendžiaus pastangų „Energijai“ Breste neužteko

2015-11-08
 Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje nutrūko Elektrėnų „Energijos“ keturių pergalių iš eilės serija. Sekmadienį elektrėniškiai svečiuose 2:8 (1:3, 1:2, 0:3) neprilygo Bresto „HC Brest-2“ ekipai.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinuke susikrovė solidų pranašumą, spurtavę 3:0. Įvarčius pelnė kiekybine persvara pasinaudojęs Kirilas Paruškinas (1:00 min.), Kirilas Raševskij (7:35) ir Maksimas Šinkarukas (12:02). Tiesa, įvarčių sąskaitą atidarė ir svečiai – po Dovydo Kulevičiaus ir Ugniaus Čižo perdavimų pasižymėjo Aivaras Bendžius (13:53).

Antrajame kėlinyje „Energijos“ padėtis dar labiau komplikavosi. M.Šinkarukas (22:18) pasižymėjo tuomet, kai „HC Brest-2“ žaidė daugumoje, o antrąjį savo įvartį pelnęs K.Paruškinas (35:44) suteikė šeimininkams triuškinančią persvarą. Tiesa, be įvarčio šiame kėlinyje vėl neliko A.Bendžius (37:34). Jam perdavimus vėl atliko U.Čižas bei D.Kulevičius.

Pačioje trečiojo kėlinio pradžioje „Energija“ įgijo kiekybinę persvarą, bet ja nepajėgė pasinaudoti. Šeimininkai ir toliau sėkmingai gynėsi ir netgi dar labiau padidino savo pranašumą po Deniso Candos (43:52),  Anatolijaus Bokajevo (53:06) bei V.Achremo (58:04) įvarčių.

„Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Nicholas Nabuurs.

Pirmose šių komandų rungtynėse Breste šeštadienį „Energija“ šventė pergalę rezultatu 4:2 (0:1, 2:0, 2:1). „Energija“ (26 tšk.) išsaugojo 4-ą turnyrinės lentelės vietą, o „HC Brest-2“ (19 tšk.) tarp 10 komandų ir toliau užima 8-ą poziciją.

Artimiausias dvejas rungtynes „Energija“ žais lapkričio 15-16 dienomis namuose su lygos autsaideriu – Vitebsko „HC Vitebsk-2“ (4 tšk.) klubu.