Titulinis » Naujienos » 9 įvarčius per kėlinį praleidusi „Airwell Energija“ OHL Baltijos čemponatą užbaigė nesėkmingai (VIDEO)

2024-02-28

Elektrėnų „Airwell Energijos“ OHL Baltijos čempionato finišas susiklostė nesėkmingai.

Paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse Elektrėnuose šeimininkai net 0:12 nusileido „Kurbads“ klubui.

Itin nesėkmingai „Airwell Energijai“ susiklostė antrasis rungtynių kėlinys. Per jį elektrėniškiai praleido net 9 įvarčius.

Trimis įvarčiais šiame susitikime pasižymėjo Artūras Mickevičsas, dviem – Robertas Jekimovas ir Davidas Livšicas, o Ilja Grekovas, Aleksandras Biškinis, Brendonas Fjodorovas, Emilis Ločmelis ir Davis Straupe pelnė po vieną įvartį.

OHL Baltijos čempionato reguliariajame sezone „Airwell Energija“ liko aštunta ir į atkrintamąsias varžybas nepateko. Tiesa, jie jau kovo 3 dieną pradės kovą dėl Lietuvos čempionų titulo.