Titulinis » Naujienos » "7bet-Hockey Punks" tęsia pergalių seriją TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionate

2021-10-14
 Ketvirtadienį Vilniuje sužaistos vienintelės šios savaitės TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės.

Vilniaus „Pramogų“ arenoje lygos lyderė „7bet-Hockey Punks“ komanda 8:1 nugalėjo „HC Klaipėdos“ ledo ritulininkus. Ši pergalė leido sostinės atstovams pratęsti sėkmingą sezono startą iškovojant devintą tašką iš tiek pat galimų.

Įpusėjus rungtynėms „7bet-Hockey Punks“ turėjo tik vieno įvarčio pranašumą, bet per likusį rungtynių laiką jiems pavyko pelnyti septynis įvarčius iš eilės, o savo vienintelį įvartį klaipėdiečiai pelnė jau paskutinę dvikovos minutę.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Mauras Baltrukonis ir Aivaras Bendžius, o po vieną pridėjo Sergejus Markovskis, Rokas Bacevičius, Edvinas Boroška ir Jaunius Jasinevičius. Paguodos įvartį „HC Klaipėda“ gretose pasiekė Arnas Palšauskas.