Titulinis » Naujienos » „7bet-Hockey Punks“ OHL ketvirtfinalyje startavo pralaimėjimu (VIDEO)

„7bet-Hockey Punks“ OHL ketvirtfinalyje startavo pralaimėjimu (VIDEO)

2023-03-01
Optibet ledo ritulio lygoje startavo ketvirtfinalio etapas.

Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse Rygoje aštuntą vietą reguliariajame sezone užėmusi „7bet-Hockey Punks“ komanda 1:7 neprilygo reguliaraus sezono nugalėtojams „Mogo/LSPA“ atstovams.

Latvijos atstovai pirmajame kėlinyje neleido vilniečiams susikurti progų puolime, o patys surengė keturis rezultatyvius išpuolius. Antrajame kėlinyje „7bet-Hockey Punks“ gretose pasižymėjo Tadas Kumeliauskas, o patiems lietuvių komandos žaidėjams pavyko kiek pristabdyti varžovų puolimą, tačiau galutinai jo sustabdyti nepavyko. Per antrąją rungtynių dalį „Mogo/LSPA“ pelnė dar tris įvarčius.

Nugalėtojų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Patrikas Trasunas, po kartą tikslūs buvo Gustavas Bergas, Nikita Laščenko, Artūras Ozolinšas, Tomas Opeltas ir Reinis Martinšas Lejniekas.

Antrosios serijos rungtynės bus sužaistos penktadienį, taip pat Rygoje.